Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » SSRI antidepresszáns okozhat...

SSRI antidepresszáns okozhat ilyen tüneteket vagy másik gyógyszerelvonás?

Figyelt kérdés

4 hónapja nagyon erős stressznek és agyalásnak vagyok kitéve, előjött a depresszió is, nehezen múlik el a krízis.

Scippát kaptam rá, 10 mg-ot szedek, mellé 1 hónapig használtam frontint, amit 5 napja nem vettem be.

Alvásra gerodorm-ot és alkalmanként zolpidemet szedek.

Az ssri-t egy hónapja szedem, de a szorongás van még és ami aggaszt, hogy pár napja tévgondolataim támadtak, hogy ránézek egy családtagomra és bántom.

Ez nyilván csak egy visszatérő gondolat, amitől megijedek és most ezen is szorongok.

Okozhatja ezt valamelyik gyógyszer vagy ez a tartós stressz és a kimerülés lehet?

Korábban nem szenvedtek ilyen tünetektől.


ma 13:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Frontinelvonás. Nem szabad hirtelen. Orvoshoz menj, ne itt kérdezd, szakszerű válasz és megoldás kell.
ma 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!