Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Gyógyszerelvonási/mellékhatás...

Gyógyszerelvonási/mellékhatás okozhat fülzúgást? Vagy más is hallja enyhén, ha úgymond "befelé" figyel, mintha csengene a füle?

Figyelt kérdés
3 hónapja komoly neurológiai betegségen estem át ,aminek következményeként volt egy átmeneti teljes bénultságom ,de szerencsésen teljesen felépültem belőle .Többféle gyógyszert kellett szednem ,amiket fokozatosan hagyhattam el .Amit jelenleg is szednem kell az a Concor napi 1x1(vérnyomáscsökkentő). Rivotrilt is kellett szednem ,esténként egyet ,ezt nem is feltétlenül a hatása miatt ,hanem azért mert van egy olyan hatása is hogy úgymond "lazábban" tartja az agyi ereket .Nem is ez a lényeg ,hanem hogy lassan egy hete hogy a Rivotril -t is elhagyhattam .Tudom ,hogy kemény mellékhatásai lehetnek ,nekem szerencsére nincs .Csak annyi ,hogy kicsit nehezebben alszom el ,valamint 2 napja ,mintha kicsit csengene a fülem . Lehet eddig is így volt ,nem tudom .Akkor tűnik igazán ez ez fel ,ha nagyon erre figyelek .Tegnap például egész napos programom volt ,eszembe jutott . 33/N

#fülcsengés #gyógyszer elvonás
2014. júl. 8. 07:27
 1/4 A kérdező kommentje:
* ... eszembe sem jutott.
2014. júl. 8. 07:30
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. júl. 8. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi :)... de mire igen a válaszod ? Az első vagy a második kérdésemre ?
2014. júl. 8. 09:01
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia, a rivotril hirtelen abbahagyása és a vérnyomáscsökkentő is okozhatja a zúgást. Ha van rá lehetőséged fokozatosan, 4-5 nap alatt tegyél le egy gyógyszert. (A dokinak mondd, hogy a gyógyszerre gyanakszol, valószínűleg szünetet fog javasolni, hogy lássátok, van e eltérés.)
2014. aug. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!