Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért érzem azt mindig,hogy...

Miért érzem azt mindig,hogy valakibe szerelmes vagyok?24/L

Figyelt kérdés

Eléggé magányos vagyok,és elő szokott fordulni,hogy fel évente egyszer talakozok olyannal,aki nagyon megfog egy időre,érdekelni kezd(az egész plátói,vagy talán oda vissza működik de egyikünk se lép.Munkahelyen egy vásárló,konditeremben valaki,általában szokványos helyen)

Aztán valahogy mindig jön más.

Elképzelek szituációkat amik jók lennének,hogy kiderül hogy ő nekik sem vagyok közömbös.

Volt már rá példa,hogy kiderült,csak utána valamiért már én nem akartam az egészet mert megijjedtem ,hogy hogyan ismerkedjek és hozzam mindig a maximális formám,legyek mindig pozitív stb,tehát olyan mint amilyet tőlem megszokott.Aztán végül úgy voltam vele még sem szeretnék semmit,közömbös lettem,de közben rossz is volt,mindezt azért,mert féltem elkezdeni valamit.Tehát az ismerkedést és a velejáróját.


ma 20:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy az, de nagyon vágysz rá, és kivetíted.
ma 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Mert szeretnél végre, valakit.

Én is így vagyok sokszor. 😕

24/F

ma 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Mert valamit rosszul csinálsz. Sokan hibáztak már így, az olyanok nem is érték el a céljaikat...
ma 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!