Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit okozhat a THC?

Mit okozhat a THC?

Figyelt kérdés

Eddig életemben 4x próbáltam ki. Utoljára nem voltam jó mentális állapotban és úgy szívtam el egy füves cigit, amitől jó rosszul lettem.

Azóta rosszabb lett a mentális állapotom is és úgy érzem rontott a szorongásomon is.

Képes felrántani a múltból olyan dolgokat, amikkel eddig nem foglalkoztam mert nem éreztem úgy, hogy bánt?

Vagy ennyire alkalmi használat nem tud mély sebeket felrántani és ez inkább a rossz mentális állapotnak és a stressznek (sok dolog kérdéses most az életemben) tudható be?


ma 12:10
 1/1 anonim ***** válasza:

Azt, hogy rászoksz. Vagy hogy elmegy egy csomó pénzed a nyugalom megszerzésének célja miatt, amikor az a jó, ha az ember szerek nélkül képes a nyugalmat elérni.

Füst, ami ugyanolyan veszélyes, mint akármelyik füst. Nincs benne szűrő, és sokszor dohánnyal együtt szívják, vagyis dohányzol.

Belassít, ami sokszor csak hátrány az életben, vagy ha valamit meg kell csinálni, nem leszel rá alkalmas.

Ezenkívül sok más olyan dolog is van, ami miatt káros lehet. Még a növényekre, gyengébb gyógyszerekre is allergiás lehet az ember, vagy kijöhetnek ritka mellékhatásai. Neked is kijöhetnek egyéb mellékhatások is. Senkinél nem lehet tudni, hogy milyen mellékhatásokat fog okozni a fű. Aki röhög rajtad, az is be lesz állva, és ha bajod lesz, és kórházba kerülsz, még meg is fenyegethet, vagy nem fogja érdekeli, mi lesz veled. Csak addig van jókedve, amíg leszarja, hogy mi történik veled. Ha már empatikus hozzáállásról van szó, olyat ne várj a bűnözőktől, drogosoktól.


Higgy Istenbe, segíteni fog. Imádkozz Istenhez, kövesd Jézus Krisztus szavait, és olvasd az Újszövetséget.

ma 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!