Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichiátria távozás?

Pszichiátria távozás?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Feleségem kérte, hogy menjünk be a pszichiátriára, mert erősen szorong. 17 hetes terhes és erős olaj/benzin szagot érzett amit én nem és azt hitte hogy hallucinal. Van pár olajos ruha itthon, de nekem a szaga fel sem tűnik. 1 hete 2-3 órákat tudott csak aludni, kicsit összecsaptak a hullámok. A pszichiátrián tudott aludni a szagokat se érzi már, szeretne haza jönni, de nem engedik. Kényszeritik a gyógyszerre mert ha nem veszi be leszijjazzak, a terhes vitaminokat se kapja meg amit bevitt magával. Mit tehetek ebben az esetben?



ma 19:42
 1/2 anonim ***** válasza:
79%

3 napon túl csak bírói határozattal lehet kényszergyógykezelni. Volt nála bírósági bizottság, van határozat? Keresd meg a betegjogi képviselőt, ki van írva.

Mért nem tudott aludni? Alapból pszichés beteg?

ma 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Volt korábban bent, de már rég tünetmentes. (1,5 év) Kapott papírt is róla a pszichiáterétől.

A babavárás, sok teendők. Részben hibás is vagyok, mert nem figyeltem rá eleget. Sajnos napi 12 órában dolgozok minden nap és minden teendő rászakadt. Ha úgy jött ki a munkaidom akkor orvoshoz meg ahova kellett elvittem, de párszor egyedül kellett mennie. Sajnos már későn vettem észre, csak nyomtam a melót, hogy minden meglegyen a babának...ez hiba volt, tudom.

ma 20:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!