Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért érzik az emberek a...

Miért érzik az emberek a késztetést, hogy provokálják a másikat?

Figyelt kérdés

Főleg itt Gyakorikérdéseken és Twitteren vettem észre, és egyszerűen nem értem miért ilyen sok ember. Ennek van valamilyen pszichológiai magyarázata? Miért jó az embereknek, hogy veszekedést kezdeményeznek online? Mégis melyik részének az agynak kell az az idegesség, amit egy veszekedés okoz?


Itt most nem is az online trollokra gondolok, hanem akik tényleg csak veszekedni akarnak.


ma 18:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Sokan itt az interneten élik ki magukat. És a magyarázat erre hogy a valóságban érzik a nyomást, és a tetteik következményét, viszont az interneten (főleg itt) név nélkül is beszélhetnek, és nem érzik a szavaik után a felelősséget. Én ezt inkább instán lárom amikor a fiatal főleg lányok videói alá oda írják hogy ha itt lenne Hitler te lennél az első, meg ilyeneket. De ez a legjobban Csani csenöl videóinál látszik, hogy a komment szekcióban mindenki elfelejti hogy ő is csak egy gyerek
ma 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mert még nem voltak igazán állba verve!


Ill.így próbálják kompenzálni az életük semmit érő mivoltát,hogy elnyomott,jelentéktelen senkik,akik nem tudnak maguktól elérni semmit.

ma 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kettesnek igaza van. Sok a nyomorult szar.
ma 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!