Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Rosszúl vagyok a saját gondola...

Rosszúl vagyok a saját gondolataimtól az emberektől,világtól mit lehet ezzel csinálni?

Figyelt kérdés

ma 16:51
 1/4 anonim válasza:

Léteznek a világon borzasztó dolgok, léteznek borzasztó gondolatok, de nem csak. Még ha úgy érzed is hogy tűt keresel a szénakazalban fontos keresgélni. Vannak kiscicák, kiskutyák, karitatív szervezetek, megtért bűnözők és kevésbé pokoli gondolatok is.


Itt két részre bontanám a dolgot, amit tudsz irányítani és amit nem.

Te nem a gondolataid vagy hanem a rá adott reakció, tehát egy pokoli gondolat még nem tesz pokolivá, csak ha úgyis reagálsz rá.


Másrészt a világ az sokkal inkább egy szürke hely mint fehér vagy fekete. Próbáld keresni a szépet és meglátni azt, hogy ellensúlyozd a sok sötétséget.


Elhiszem, hogy nehéz, de tehetsz azért, hogy jobb legyen. Kitartást és hajrá!

ma 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

1-es

Köszi.

Próbálok sokat mosolyogni ,de nem mindig jön össze.

Nagyon nagy önfegyelem és odafigyelés kell neki.

ma 17:26
 3/4 anonim válasza:

Nem a cél hogy elnyomd a szomorúságot, mert az sajnos idővel gonddá válhat. Inkább az, hogy találj valamit, ami jó. Nem kell a rossz dolgokhoz mosolyognod ha nem szeretnél.


Nekem a hálanaplóírás segített.


Minden este leírtam 5 dolgot, amiért hálás vagyok és idővel képes voltam értékelni olyan dolgokat, mint mamám sütije.


Pál Feri: A boldogság mindaz a rossz, ami ma nem történt meg velem.



Mindig lehet rosszabb és annál egy picivel jobb a mostani állapot.


Remélem megtalálod amit keresel.

ma 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

3-as

Köszi

ma 19:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!