Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Melyik pszichológust válasszam?

Melyik pszichológust válasszam?

Figyelt kérdés
Két pszichológusnál voltam egy pár alkalmat. Eljött az idő, hogy választanom kell kettőjük közül, de nem tudom melyik legyen az. Az egyik, egy klinikai szakpszichológus, EMDR terapeuta (trauma feldolgozás) Nagyon kedves, empatikus, de lassabban haladok vele. A másikkal gyorsan haladok, kimondja amit gondol szinte egyből, így nem annyira kedves. Ő szakpszichológus (család es párkapcsolat) és Aktív Analitikus terapeuta. Az én problémam tarumák feldolgozása, mely egyik része családdal kapcsolatos, másik része nem. Mind a kettő hatással volt rám. Ti hogy döntenétek?

#pszichológus #trauma #terapeuta #klinikai szakpszichológus #Aktív Analitikus Terapeuta #EMDR terapeuta
ma 14:33
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!