Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy döntsem el hogy milyen...

Hogy döntsem el hogy milyen nemű pszichológust válasszak?

Figyelt kérdés

Itt nem túl sok lehetőség van erre.De sajnos ez is gondot okoz.

Eddig nőkhöz jártam csak,de velük rossz tapasztalatom van.Férfiak meg nem tudom mennyire bíznék meg egyben is akár(egy db férfi sem szerepelt az életembe mióta megszülettem)


aug. 19. 12:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
1x próbáld meg és utána eldöntöd, max nem mész vissza hozzá
aug. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
26%
H-h nem szerepelt férfi az életedben?
aug. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
41%

Egy biztos szerepelt -előtte legalábbis- aki nemzett téged.

Ha a nőkkel rossz a tapasztalatod, akkor férfit kellene választanod. De szerintem ugyanarra számíthatsz mindkét nemnél. Ha már több pszichológusnál jártál sikertelenül, akkor lehet, hogy nálad van gond. Ha nem bízol benne, nem tud eredményt elérni.

aug. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
70%
A bizalom nem a nemétől függ, de akkor most próbálj ki férfit. Még jót is tesz neked, ha lesz férfival bizalmi kapcsolatod. Csak akkor menj egy adott szakemberhez, ha szimpatikus. Milyen rossz tapasztalatod volt az eddigiekkel?
aug. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
20%
Azt javaslom, ne nem alapján keress terapeutát
aug. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
fúj,ez mekkora férfigyűlölő kérdés
szept. 10. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!