Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Akkor ennyi volt az életnek,...

Akkor ennyi volt az életnek, kész vége? 20F

Figyelt kérdés

Nagyon röviden:

20 éves egyetemista srác vagyok. Van pénzem, dolgozom mellette, lakótárssal lakok Bpn. Családom nincs. Se lelkileg, se máshogy. Anyám skizofrén, mellette kellett felnőni, és nem ecsegtettem, miket éltem át. Testvéreim vannak, azok elmenekültek anyámtól, kivétel egy, az pedig bántott engem. Édesapám sincs 2010 óta.

Pszichiátriára van, az tömköd gyógyszerrel 5 hetente, kb ennyi, de nem hatnak azok a szerek, amelyeket felír.

PTSD-m van, alvászzavarom van, depressziós vagyok. Megnehezíti az is a dolgaim, hogy enyhén aszpergeres vagyok. Nincsenek barátaim, ezt nem úgy kell érteni, hogy egy két ember van, nem, nincs. Nincs szó szerint mellettem senki akivel egy szián kívül van diszkurzus. Nagyon csalódott vagyok, próbáltam barátkozni, az utóbbi ember csak kihasznált szinte, és eldobott mint egy rongyot, többi ember kb meg se néz. Sokszor az egész átmegy paranoid gondolkodásba egy 5-10 perces ideig, ha kinn vagyok, és azt látom hogy mindenki jól érzi magát, és engem kivetnek, utálnak. Sírógörcs kap el, de más nem.

Utóbbi időben öngyilkos gondolataim vannak, egyre rosszabb minden. Nem tudok mit tenni. Eluralkodik rajtam az, aminek nem kéne.



ma 02:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Itt nem kapsz erre kompetens választ. Legfeljebb néhány közhelyet.


Feltétlenül fordulj szakemberhez.


Ebből is van kiút, tarts ki!

Tanulj, képezd magad, teljesedj ki abban, amihez tehetséged van.

Szurkolok neked!

ma 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia! Köszönöm a válaszod. Voltam szakembernél, megjártam pár klinikát is. Terápiákra nincs havi 100 000Ft-om (hetente kéne egy alkalom legalább). Ingyenes lenne a tündérhegyi klinikára való befekvés, de nem mondják meg, mennyi idő, mindenemet elkobozzák, mintha zárt osztályon lennék...

Most is ébren, de borzalmas. Van hobbim, fotózás, videózás, abban hatalmas sikereket értem eddig el, de a szociális életem 0, mert a "rajongók" (de utálom ezt a szót használni is), nem létesítenek velem beszélgetést.

ma 04:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia, Isten teremtett téged, egyedül ő tudja a válaszokat az élet kérdéseire.. fordulj Hozzá bizalommal! 🤍 Ha találsz egy gyülekezetet ahova járhatsz, közösséged is lesz, az is nagyon sokat számít.
ma 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha sikereid vannak a fotozasban es videozasban, akkor meg kellene probalnod megpalyazni egy jo, ezzel kapcsolatos allast valahol kulfoldon. Vagy legalabb eskuvoi, vagy egyeb esemenyeken fotozas-videozast. Vagy legyen a gugli a baratod

[link]

ma 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!