Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 30 éves kor felett vége az...

30 éves kor felett vége az életnek, ami a tanulást illeti?

Figyelt kérdés
Ebben a korban már ne akarjon az ember nyelvvizsgát, diplomát, mert öreg már hozzá, és nem fog az agya?
2021. jún. 20. 10:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
AKARJON és menni fog!
2021. jún. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Eleve azt nem értem, miért nem húzzák le a jelentkezési kórhatárt az egyetemekre kb. 25 éves korig.


Vén, 30-asok, akiknek már rossz az agya, minek mennek oda? Teljesen felesleges.

2021. jún. 20. 10:58
 3/16 A kérdező kommentje:

Mondjuk az egyetemhez nyelvvizsga kell, azt meg nem tudják megcsinálni, mert rossz az agyuk.


Akkor mi ez a hülyítés?


Tízen-huszonéves fiataloknak kell tanulni. Nemhiába vízválasztó a 30. Aki addig elrontotta az életét, annak vége.


Rossz agyú 30-as sose lesz diplomás.

2021. jún. 20. 11:00
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
50 elmúltam. Amerikai egyetemek tanfolyamot végzem.
2021. jún. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ém ugyan 30 vagyok, de most szereztem meg a szakmérnöki diplomámat. Annyi volt a különbség a fiatalabb koromban szerzett diplomához, hogy rugalmasabb voltam tanulás szempontjából, felfogóképességem nem lett rosszabb.
2021. jún. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
87%
*diplomához képest
2021. jún. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne rossz az agya egy 30+ -os embernek? Miről beszélsz ?
2021. jún. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
egy 70 eves lehet nem tudna mar ugy tanulni ahogy egyetemen kellene, de nehogymar egy 30 evesre azt mondd hogy ven es nem fog az agya 😂 40 feletti csoporttarsaim vannak akik masodik diplomat csinalnak, teljesen jol megy nekik. mindenki akkor all neki amikor ugy erzi hogy keszenall, vagy lehetosege van ra
2021. jún. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
94%

Apám 68 éves, alig várta, hogy nyugdíjba menetel után végre újra egyetemre mehessen. Egyiptológiát tanul, hamarosan végez a BA-val, és megy tovább MA-ra. Én sem vagyok mai gyerek, bőven túl vagyok a 30-on, jövőre fogok végezni. Nem mondom, hogy nem volt könnyebb tizen-huszonévesen, tény hogy lassabban fog az agyam, sokat kellett módosítanom a tanulási technikámon, de semmi komolyabb problémám nincs.

Persze ha te 18 évesen az érettségi után ünnepélyesen elégetted a könyveidet, azóta semennyire nem használtad az agyad, most 40 évesen pedig a hasadra ütsz, hogy 5 éven belül nemzetközi hírű szakember leszel, akkor valóban nem lesz könnyű dolgod (bár erre is volt már példa a történelemben...).

2021. jún. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
88%
Ne vegyétek komolyan a kérdést, ez csak hiszti.
2021. jún. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!