Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ejszakai heves gyors pulzus?

Ejszakai heves gyors pulzus?

Figyelt kérdés
Hajnal fel4kor arra keltem hogy iszonyat hevesen ver a szivem igazabol mas tunetem nem volt. Csak ez a rettento gyors szivveres. 27 eves lany vagyok. 2020 ota panikbetegseggel es szorongassal kuzdok. Eddig csak rohamoknal volt gyors a pulzusom de most ejjel alvas kozben a semmibol jott elo. Bepanikoltam,felugrottam az agybol bevettem egy szem xanaxot majd par percre ra elmult. Nagyon feltem hogy szivrohamot kapok es a gyerekekkel voltam egyedul. Nem is tudtam vissza aludni. Reggel rettegve vittem el a gyerekekt oviba feltem nehogy rosszul legyek. Mitol lehetett ez most nekem.?
ma 07:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne, arra ebredtél fel, hogy gyors a pulzusod, hanem felriadtál valamire és evidensen felgyorsult a pulzusod. Ne kapkodó a Xanaxot, nem cukorka az, bakker. Menj terápiára, pláne ha már gyerekeid is vannak. Mellesleg 27 évesen, minimum 2 gyerekkel már rég nem lány vagy, hanem nő
ma 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Éjjeli felrettenés


Ez egy alvászavar, a szorongás meg pánikbetegség hajlamosít rá. Jellemző erre, hogy nem emlékszenek arra, hogy mi okból rettentek fel. Sokszor azt sem fogják fel, hogy felrettenés történt akik ilyet elszenvednek.


A pánikbetegségedet kell kezelni, mert véglegesen csak akkor oldódik meg a probléma.

ma 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!