Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért ver éjjel gyorsan a szívem?

Miért ver éjjel gyorsan a szívem?

Figyelt kérdés

Ez már a 3. olyan éjszaka amikor nem tudok aludni azért, mert annyira gyorsan ver a szívem, és nem értem, hogy miért. Még tavaly voltam ekg-n és szívultrahangon ugyanezzel a problémával és minden rendben volt. Hosszú ideig nem is jött elő ez a probléma, de most megint, de én ezt már nem bírom.. Tippek?



20/L



2022. jún. 15. 21:51
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Nagyon ráfüggsz sajat magad figyelésere, ezcmár önmsgaban felnyomja a pulzusod... lazíts.... engedd el...
2022. jún. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
62%

Nos, az álmatlanságra az amerikai egyesült államok különleges tengerészetének a módszerét tudom ajánlani. Nekik kifejlesztettek egy módszert, hogy hogyan tudnak percek alatt elaludni bármilyen stresszes helyzetben is. Például, ha az őrségváltás előtt még 20 perc rövid szundit be akarnak paszírozni vagy akár olyan esetekre, ha éppen felverték őket hajnalok-hajnalán, felrakták őket egy gépre, akkor is vissza tudjanak aludni és úgy várják, hogy megérkezzenek.


A módszernek mindig működnie kéne. (Kivéve, ha rosszul csinálod vagy tényleg valami nagy gond van)


A következő műveletet kell elvégezned: Fentről lefelé haladva feszítsd meg minden izmodat. Mindet JÓ ERŐSEN és utána szépen lassan ereszd el őket. Próbáld az összeset a lehető legjobban megmozgatni. Nagyjából a következő sorrendben: Arcizmok, szájizmok, nyakizmok, vállak és hát, felkar, alkar, öklök, mellkas, hasizmok, combok, vádli, lábfej.


És ne siesd el, az egész úgy nagyjából 15 percig is eltarthat, szóval ne aggódj, ha az első próbálkozásoknál nem azonnali az eredmény. Várj egy picit utána és próbálj teljesen ellazulni. Ha elsőre nem megy esetleg próbáld meg mégegyszer. Közben figyelj a légzésedre!

2022. jún. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2-én nem hiszem hogy itt erről van szó , a kérdezőnek szívdobogásérzése van és ettől fél , én enyhe nyugtatót javasolnék.
2022. jún. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kérdező , mértél vérnyomást - pulzust ilyenkor ? Ha igen mennyi volt ?
2022. jún. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
1x mértem vérnyomást, alacsony volt, a pulzus viszont magas, 100 felett.
2022. jún. 17. 13:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!