Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha nagyon durván ijedős...

Ha nagyon durván ijedős vagyok, pszichológust érdemes lenne menni ? 19L

Figyelt kérdés
Tehát nagyon ijedős vagyok, ha pl bármi hirtelen hangos zaj van, rögtön annyira megijedek hogy remegek 10 percig meg felsikítok. Meg ha bárki hirtelen megijeszt vagy megérint engem váratlanul akkor is nagyon megijedek. Vagy pl hirtelen hangos motor zúgás vagy autó. És ez azért rossz mert ilyenkor ösztönösen sikítok egyet és ezzel így kb lehetetlen emberek közé menni. Múltkor egy barátom hívott fel éjszaka, és a hirtelen telefon hívástól is úgy megijedtem hogy vagy fél óráig úgy remegtem mint a kocsonya. És nagyon gyakran sűrűn ijedek meg hogyha pl a városban vagyok vagy plázában bárhol. És nem szeretném ezzel megijeszteni a többi embert, csak egyszerűen ezt nem tudom kontrollálni mert magától jön egészen kiskoromtól ilyen vagyok.

#Lány ⁸
szept. 17. 09:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Inkább menj többet "ijesztő" helyre, és szerintem előbb-utóbb elmúlik. De ne egyedül, nehogy bajod essen :)
tegnap 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez így elég durván hangzik, szóval igen, érdemes.
ma 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!