Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valószínű hogy hipohonder...

Valószínű hogy hipohonder vagyok évek óta sajnos de mostmár annyira hogy a minden napjaimat kb tönkre tesziemellett van szorongás és pánikbis. Debrecenbe tudtok ajánlani pszichoterapeutát aki ezen segítene?

Figyelt kérdés

Mennyi idő alatt lehet válltozást elérni ?

Mit csinállnak egy ilyen "foglalkozáson" ?

Ezek magán dokik ?


szept. 16. 21:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem lesz könnyű változtatni, mert elhanyagoltad a betegségedet.

Jobban jársz, ha magánban mész, ott nem 10 perc jut rád.

szept. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rendben akkor keresek magán orvost.
szept. 17. 07:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy magán pszichiáter 20 ezer/óránál kezdődik, de az még kb. annyit csinál, hogy felír egy szorongáscsökkentő vény nélküli gyógyszert és el van intézve. Ha egy olyanhoz akarsz menni, aki tud is rajtad segíteni akkor 30 körül lesz/óra és, hogy eredmény is legyen hetente menned kell, legalább egy évig. Tehát több mint 1 millió forintodba fog kerülni. Aztán ahogy abbahagyod a kezeléseket, úgy szépen 1 év alatt vissza is fogsz esni. Szerintem előbb próbálj meg magadon erőt venni, járj sokat társaságba, sportolni, valami hobbi szakkörre emberek közé, ezek segítenek a szorongás ellen. Ha van valami olyan probléma az életedben ami megoldatlan és kiválthatja a szorongást, akkor azt megoldani. A hipohondriát pedig egyszerűen erős akarattal ignoráld. Ha sehogy se megy akkor persze menj el dokihoz, nem akarlak róla lebeszélni, csak jeleztem, hogy nem lesz olcsó.
tegnapelőtt 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Húgom "állami" pszichológushoz jár a Varga utcára és teljesen korrekt.
tegnapelőtt 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
tegnapelőtt 23:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!