Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez panikroham volt vagy mi...

Ez panikroham volt vagy mi volt ez?

Figyelt kérdés
Tehát ma, mikor beértem a suliba, leültem a padomhoz, és ittam, ettem picit. Natúr Aquvás innivalót ittam, ami szénsavas volt. Nem tudom, hogy ettől lehettem-e rosszul, előtte már ittam szénsavat, szóval nem tudom. Aztán utána eléggé elkezdett fájni a hasam és görcsölt, vagy ilyen hasonló érzés volt. Aztán utána nagyon forróság öntött el, és melegem lett. Aztán nehezen kaptam levegőt, és gyorsan vert a szívem, mintha utána még rázott a hideg. Nem tudom, mi volt ez, de előtte is volt itthon, meg a régi sulimban hasonló, de akkor max belső remegésem volt. Így külsőleg most meg belsőleg se remegtem, se semmi. Nem tudom, ez pánikroham vagy szorongás, vagy más. Egyébként picit meg álomszerű érzés volt ez az egész, de elég össze-vissza ez az egész. Remeleem valako tud valaki tanacsot esetleg tapasztalatot irni.

szept. 16. 16:58
 1/1 jpeacefuler ***** válasza:
100%
Szerintem pánikroham. Nekem is volt ilyen, kivéve a hasfájást. Szerintem konkrétan a görcs miatt jött a félelem/ijedtség. Én elég sokáig küzdöttem pánikbetegséggel, majd sikerült "legyőznöm". Nagyon rossz, kellemetlen dolog ez, gyakran halálfélelem is társul hozzá, vagy úgy érzed, hogy mindjárt elájulsz. Ha konkrétan neked is ez a gondod, vagy sűrűbben jelentkezik hasonló, akkor szívesen elmondom, hogyan tehetsz ellene, illetve nekem mi vált be.
szept. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!