Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikbetegek! Valaki váltott...

Pánikbetegek! Valaki váltott Xanax/Frontin-ról Rivotrilra?

Figyelt kérdés

Xanaxot szedek, de mint a halottnak a csók, sajnos. Egyre többet igényel belőle a szervezetem és ha be is veszek belőle sokat, utána sem vagyok jól, annyi, hogy legalább nem hívom magamra a mentőt.

Van olyan közületek, aki váltott?

Aki Rivotrilt szed, mik a tapasztalatai? Esetleg érdemesebb lenne antidepresszáns?

Szívesen olvasok. :)



szept. 12. 18:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Én kérdeztem a rivorol az orvost

Semmikepp sem akarta nekem felírni

szept. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nekem a frontin segit 5-6 eves szorongas az elso szem ota elmult. Csak annyi hogy fuggo lettem tole imadom ahogy kiut.
szept. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nekem most ataraxot írt fel a pszichiáter, pontosan azért, mert nem lehet úgy hozzászokni, mint a xanaxhoz meg a rivotrilhoz.
tegnap 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Pánikbetegségre a Xanax (és a többi nyugtató) inkább tüneti szinten működik (azaz le tudsz vele fojtani egy pánikrohamot), de pont a hozzászokás miatt nem érdemes hosszú távon szedni őket.


Nekem személy szerint az SSRI-k (szelektív szerotonin visszavétel-gátlók), és a pszichológus általi kognitív viselkedésterápia működött. (Mostanra olyan állapotban vagyok, hogy kb. fél évente egyszer ha van rohamom, elhagyhattam a gyógyszereket, és nem rontja érdemben az életminőségemet.)

tegnap 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nekem a pánikroham 100%-ig függött a depressziótól.

Amikor jött a legrosszabb szakasz, akkor kaptam a panikrohamot és ettől erősödött a depresszió is

Amióta szedem a xanaxot le vagyok szedalva, pluszban jött a covid miatti mizéria ami pszichozist okozott. Most nincs az a nagyon durva pánik és depresszió kombo cserébe vegetalok


Tehat magyarul nálam a xanax szorongasos depressziobol klinikai depressziót csinált.

tegnap 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!