Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van 4db 5mg( ez van ráírva)...

Van 4db 5mg( ez van ráírva) Seduxenem. Ha feszült vagyok, vehetek be belőle, nem lesz bajom?

Figyelt kérdés
Frontint szedek amúgy, de elfogyott épp és pénteken tudok íratni csak. De addig ha előjönne ez a belső szorongás, feszkó, amire a Frontint szedem, ha a Seduxenből vennék be, lenne bajom? Nyilván mivel 5mg-os, ezért elnegyedelném, de milyen hatás várható? Apám szedte régen , de én akkor még gyerek voltam. Most nem tudom, hogy ennek milyen hatása lehet, úgy hogy sosem szedtem még.

jún. 18. 08:51
 1/8 anonim ***** válasza:

Vényyköteles gyógyszer mindkettő. Miért nem tudsz iratni? HOgy fogy el, ha szeded? NEm gondoskodsz előre arról, hogy legyen? FRontinból mennyit szedsz? NEm jo, ha csak ugy x napra abbahagyod.

LEhet hogy mindkettő benzo, de más a hatoanyag, meg más a felezési idő, és más a hatásmechanizmus. ORvosoddal egyeztess

jún. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy pénteken iratok.
jún. 18. 18:26
 3/8 anonim ***** válasza:
ok..
jún. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Bajod nem lesz

Az 5mg-os tabletta(diazepam a hatóanyag) körülbelül 0.5mg alprazolámnak felel meg.

Én úgy fognám fel, hogy van minden napra egy darabod hogy ne legyen gond péntekig.

jún. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Beveheted nyugodtan. A hatásideje hosszabb is, mint a Frontinnak.
jún. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De nagyon durva mellékhatásokat olvastam a neten. Meg hát a Frontin Clonazepam.
jún. 18. 21:53
 7/8 anonim ***** válasza:
90%
A Frontin nem clonazepam, az a Rivotril... A Frontin alprazolam.
jún. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ja tényleg a rivotril az. Évekig azt szedtem, ezért az maradt meg bennem.
jún. 19. 04:16

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!