Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tapasztalatok a veszprémi...

Tapasztalatok a veszprémi pszichiátriáról?

Figyelt kérdés

Vannak ott is elfekvő betegek vagy nagyjából "normál'gondokkal küzdő emberek vannak?

Hallottam hogy az elfekvőket már nem oda teszik de nem tudom hogy ez már így van-e?

Amúgy a Nyíró vagy a veszprémi psyzichátria a nagyobb?Hány főt fogadnak?



szept. 12. 18:14
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Az a helyzet,hogy otthon nem tudom csökkenteni mert többet veszek be ahhoz hogy biztos hogy érezzem a hatását,tehát nem tudom azt megtenni,hogy elindulok egy kisebb adaggal és azt tartom mert nekem szükségem arra a kábító hatásra amit az adott adag biztosít és ha alà megyek már nem fogom érezni és rosszul leszek,lelkeg,fizikailag,jelntõsen csökken a koncentràcióm,nem tudok felfogni dolgokat amiket olvasok vagy mondanak nekem csak másodszor.

Utolsó:te is jól írtad,és tudom,hogy sajàt magànak van baja,csak mondjuk ha beszólnak órákig tudok agyalni rajta pedig udvarias és emberies vagyok.


9-es hogyan tartsam magamat annyinak mint bárki más?

szept. 17. 18:38
 12/14 A kérdező kommentje:

5-ös


Nem tudom mi az oka és hogyan lehet kideríteni hogy a tûnetek megszûnjenek.

szept. 17. 18:41
 13/14 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy hogy tartsd magad annyinak mint bárki mást?

Mert miért tartod egyáltalán kevesebbnek?



12-re

Esetleg megpróbálni vissza menni, hogy mikor kezdődött, mi lehetett a kiváltója?


Te már bent vagy a pszichiátrián? A 11-es kommented megfogalmazása alapján: "otthon"

szept. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Hogy-hogy miért tartja magát kevesebbnek?

Az a csoda, hogy ennyi ember egyáltalán élve tud maradni jó pár évtizedig ebben a világban

tegnap 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!