Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tapasztalatok a veszprémi...

Tapasztalatok a veszprémi pszichiátriáról?

Figyelt kérdés

Vannak ott is elfekvő betegek vagy nagyjából "normál'gondokkal küzdő emberek vannak?

Hallottam hogy az elfekvőket már nem oda teszik de nem tudom hogy ez már így van-e?

Amúgy a Nyíró vagy a veszprémi psyzichátria a nagyobb?Hány főt fogadnak?



szept. 12. 18:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Készülsz befeküdni? Nincs más megoldás? Biztos jó lesz ez? Nem elég egy pszichológus terápia?
szept. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Sajnos megint visszaestem a nyugtató függőségbe,csak a frontonnal vagyok jól,nélküle rosszul vagyok.Sok pénzt költöttem magán segítőknek de elég olvasott vagyok ahhoz hogy azt mondhassam hogy szakmaiatlanok és pénznyelök voltak.Az a baj hogy nem is tudom elképzelni hogy frontin nélkül legyek,szinte nem ismerem a feszültség,idegesség nélküli életvitelt ami komoly mondat de így van.Kb.13 szor jöttem le róla,mindig visszaestem
szept. 13. 17:34
 3/14 anonim ***** válasza:
Egy pszichiátrián le tudnak róla szokatni? Gyógyítanak ott, nem csak tüneti kezelés van? Az eredeti problémáddal foglalkoznak? Nem csak beállítanak egy gyógyszert, és mehetsz?
szept. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Le tudnak szedni de óriási kín az elvonás, max 1 hónapig lehet bent lenni,van csoportterápia de az nekem soha nem segített
szept. 13. 18:39
 5/14 anonim ***** válasza:
De ahogy írtad, az egész életed egy szorongás, feszültség. Ezzel kellene foglalkozni. Azaz ezzel is, valakinek. Mert hiába szednek le a gyógyszerről ha az alapprobléma marad. Akkor hamar ott találod magad újra. Mint már idáig annyiszor, ahogy írod.
szept. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 mittudomen721 ***** válasza:
Veszprem az zart osztaly ugy keszulj. Sumeggel jobban jarnal sztem
szept. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
🙏🙏🙏
szept. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Ennyi év után sem tudom miért jön rám az idő idegesség,feszültség,pánik érzés amit csak frontinnal tudok "kezelni".

Mindig azt mutatom hogy jól vagyok,"minden rendben.Megalázkodó vagyok.sértő ha rosszat mondanak,pedig nem adok rá okot,olyan mintha senki sem szeretne, nem vagyok elég jó.

Le vagyok százalékolva.

szept. 15. 08:45
 9/14 anonim ***** válasza:
Például ne legyél megalázkodó. Érezd, és tartsd magad annyinak mint bárki mást. Ez adna egy magabiztosságot. Ami hozná, hogy nem vennél mindent sértőnek ha valami rosszat mondanak. Helyén tudnád ugyanis ezeket kezelni. Tudnál különbséget tenni, hogy valóban érdemes-e magadba nézni, vagy azzal a másikkal van gond a sértő megnyilvánulása miatt. Meg nagyon sok javulást hozna még ezen kívül is.
szept. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
mindig,amikor valaki rosszat mond,azt magának mondja. rád vetíti ki a bajait. nem kell foglalkozni más negatív véleményével,csak szimplán lenézed az illetőt és érezteted vele,hogy rád nem hat a degradáló hülyesége.
szept. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!