Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Üldözési mánia? (elég hosszú...

Üldözési mánia? (elég hosszú lesz)

Figyelt kérdés

Sokszor úgy érzem és rettegek tőle, hogy megfigyelnek.Legyek bárhol, a saját házamtól, az iskoláig bármit tegyek mindig úgy érzem valaki figyel.(most is) A saját szobámban sötétben öltözök , sötétben zuhanyzom csak a telefonommal világítok amit addig leteszek a mosógépre. Régebben 12-3 évesen is volt ilyen kényszerképzetem, hogy valaki valami apró lyukon keresztül bámul a falból. Most 19 évesen újra előjött és úgy érzem sokkal erősebb.Most már nem csak attól félek, hogy néznek hanem, hogy videóra vesznek és most is és valaki nézi mindenhol rejtett kamerákat keresek, lehet viccesen hangzik de még 1 légy is gyanússá vált nekem miután többször lefújtam és nem halt meg....

Emellett mániákus depressziós vagyok és pánik beteg is...

Mihez kezdjek a dolgaimmal? Félek elmenni orvoshoz nem tudom , hogy viszonyuljak ezekhez a dolgokhoz néha már-már őrültnek érzem magam.Ráadásul az utóbbi 3 hónapban jött újra elő és azóta képes vagyok olyan idegállapotba hozni saját magam, hogy nem egyszer orrvérzésig fajult a dolog, folyton szédelgek "alig élek".


2010. nov. 3. 12:04
 1/6 anonim válasza:

Hát, pedig ezekkel menj orvoshoz. Szerintem nem nagy cucc, és is voltam már pszichológusnál, amikor kicsi voltam, meg idén nyáron is depi miatt, hidd el jobb ha elmész, ő tudna rajtad segíteni. Az jobb lenne, nem?

18/L

2010. nov. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az orvos azért van, hogy meggyógyítson, ő nem néz hülyének, felismeri mi a baj és kezeli. Menj el mielőbb, ne szenvedj, ha van megoldás.
2010. nov. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én egész kiskoromtól mostanáig (21) kb biztos vagyok benne, hogy a szüleim bekamerázták a lakást, ahol élek, vagy legalábbis lehallgatnak valahogy. Egy időben a földönkívüliek, máskor a titkosszolgálat figyelt, ezekben utólag kételkedem, de akkor 100%-osan elhittem és rettegtem. Izé... Csomó helyen voltam pszichológusnál, pszichiáternél, de annyi egyéb gondom van, hogy ennek ideje sem volt előjönni. Bárhova megyek, a kamerát keresem, ha nem látom, arra gondolok, milyen jól elrejtették. Igazából én már eljutottam arra a pontra, hogy le is szarom, mármint ha valaki, akár a tulajdon szüleim, akár más annyira perverz, hogy engem akar nézegetni naphosszatt, hát ok. De tényleg, le kell szarni, nem tudsz mit tenni, főleg akkor nem, ha tényleg figyelnek.
2010. nov. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
talán az EFVÖhöz hasonlatosak figyelhetnek.
2010. nov. 5. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a helyedben nem merném a telefont használni, túl erős a fénye, sőt azt még be is szokták mérni, hogy ki hol van!
2010. nov. 5. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is Unom amikor Odri, a sötétben leselkedi utánam, infravörös kamerával

-.-

2010. nov. 5. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!