Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lustaság vagy depresszió,...

Lustaság vagy depresszió, teljes kilátástalanság?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy lusta vagyok vagy a depresszió miatt nem tudok egy helyen se megmaradni dolgozni. 7 hónapja tart ez, azelőtt is depressziós voltam, de mióta megmutottek tavaly és idén is, teljesen magával rántott a depresszió. Ott hagyom a munkahelyeket , nincs energiám bemenni dolgozni, mindig fáradt vagyok, vannak jobb napok is, de utána kezdődik elölről, volt már többször öngyilkossági kísérletem. Kezdem azt hinni, hogy lusta életképtelen vagyok, mindig kitalálok valamit miért nem jó az adott munkahely.

szept. 11. 11:35
 1/8 Gabi bácsi ***** válasza:
57%
Pszihiáternél voltál-e ? Vele kellene kezdeni.
szept. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Próbálták, semmit sem ér, csak a halálra tudok gondolni
szept. 11. 11:58
 3/8 anonim ***** válasza:
69%

Nem, abszolút nem pszichiáternél kellene kezdenie, hanem pszichológusnál.


A pszichiáter nem fog a gyökér okkal foglalkozni, felír neki egy gyógyszert aztán szélnek ereszti.


Keress fel egy pszichológust, járj el terápiára, majd ő megmondja, hogy indokolt-e bevonni pszichiátert (ergo gyógyszeres kezelést).

szept. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Senior Séf ***** válasza:
81%
Olvasgass a mellékvese kifáradásáról. Nem pszichológushoz kell mászkálni,hanem étrendet és életmódot váltani.
szept. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Amikor az öngyilkossági kísérleteid után bevittek a zártosztályra, milyen diagnózist állított fel az ott dolgozó pszichiáter?
szept. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Súlyos depresszió, szorongás
szept. 18. 21:54
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy a szép az életben, hogy akármilyen nyomorúságos is volt, a végén úgy is elmúlik, és a föld alatt már nem számít, hogy az élet nyomorúságos volt, mert a végén az is elmúlik.
szept. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
54%
Járj el rendszeresen pszihológushoz, nekem az segitett😊
okt. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!