Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Megmagyarázhatatlan rosszullét...

Megmagyarázhatatlan rosszullét. Pánikbetegség lehet?

Figyelt kérdés
Pár napja megmagyarázhatatlan rosszullét tör rám leginkább 1 adott szituációba, amikor belépek a konditerembe és a pultnál kell megszólalnom. Soha nem voltam még ilyen élethelyzetbe, mintha lesokkolnék és ájulás közelébe kerülök. Azt hiszem mindenki engem néz, hogy “ennek mi baja lehet” közben meg lehet semmi alapja ennek a gondolatomnak. Másik tünet, hogy folyamatosan egy belső stresszt/feszültséget érzek ami reggeltől estig elkísér és nem tudom kontrollálni. Annyira ráfeszülök, hogy már tikkelésbe megy át a dolog ami egy újabb stresszforrás, hogy leküzdjem. Pár hete pedig szörnyű rémálmom volt amiből felkelve ordítottam. 30 éves vagyok, sose voltam meg szakembernél, világ életembe jól aludtam de most valami nem okés. Mit tanácsoltok? Kihez forduljak először? Mi lehet a gondom?

szept. 6. 22:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szorongás. Ismerem. Nálam is így jelentkezett. Aztán, átment pánikrohamba. Rossz érzés és elég sokan küzdenek ezzel.
szept. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát pszichológushoz. Stresszes vagy, át kell szervezni az életedet. Nyilván te is tudod, hogy mitől, azt kell átalakítani. Nekünk is elárulhatod.
szept. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szorongás. Átérzem a helyzetet. Én is ugyanígy vagyok csak nekem társul még mellé a mindjárt megfulladok érzés plusz szapora pulzus. Eléggé kellemetlen és utálatos dolog az biztos. Sport jó szorongás oldó szóval jól teszed hogy jársz konditerembe.:)
szept. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen tudom, hogy a sport segít mert kb 10-20 perc elteltével ez az érzés teljes mértékben elszáll (ez is érthetetlen, hogy előtte majd megfulladsz utána pedig bárkivel beszélgetnél mintha semmi baj nem lenne) sajnos már kényszernek élem meg a konditermi edzést valószínüleg ez is előidézheti. Ti mivel kezelitek? Voltatok már pszichológusnál?
szept. 6. 23:20
 5/6 anonim ***** válasza:
Hogy az itteni válaszolók voltak-e, az telesen mindegy, te menjél. Mi az akadálya? Biztos, hogy segít, ha megvan az összhang.
szept. 7. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
"Csak" szorongás
szept. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!