Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi az oka hogy vannak nagyon...

Mi az oka hogy vannak nagyon ronda emberek akiknek nagyon erős önbizalma van?

Figyelt kérdés
szept. 2. 09:41
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

#9

Te biztosan nő vagy, a külső a mai nőknek borzalmasan fontos

szept. 2. 13:43
 12/14 anonim ***** válasza:

#11

Én egy 40 éves férfi vagyok, megkérdezhetem, hogy te mennyi?

szept. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
49%
Jól mondja Phoney, a külső a lista végén van. Előtte van, hogy dolgozzon, ne igyon, ne szerencsejátékozzon, ne verekedjen, stb.
szept. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Kólauborkával ***** válasza:
66%

Elképzelésed nagyon primitív, ha járnáp az utcán és nem csak néznéd, de látnád is ami magad körül van, láthatnád, hogy van alacsonynak, magasnak, vékonynak, kövérnek, adoniszállúnak és szopósfejűnek, májfoltosnak és féllábúnak is van barátnője, már aki szeretne, ez nem külsőtől, hanem szellemiségen (beszélőkészség, szokások…), alkalmazkodáson múlik.

Valóban, a megjelenés is a lista végén ott van, de az kb annyi, hogy ne a 2éve utoljára mosott cuccaidat vedd fel, meg ne legyél büdös… amennyiben ennyit megteszel és van makogás szintű kommunikációd már egész jó esélyekkel indulsz, de ha nem próbálkozol és tanulsz, csak a szádat jártatod, abbú’ bizon’ nem lesz nőü’!

szept. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!