Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A fiam drogozhat?

A fiam drogozhat?

Figyelt kérdés

Mostanában néha kicsit furcsán viselkedik. Gyakran ilyen belassult mint aki nyugtatózna, vörös a szeme. A szobáját bezárta - amit eddig nem tett -, és nem engedi h bemenjünk. Többször is láttam nála feltekert pénzt ilyen cső alakba, amivel ugye felszívhat bármit. Piszkálja az orrát valamint néha kicsit agresszív. Lehet h valamit használna?


A fiam 17 éves, ha számít.



aug. 31. 23:15
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

10

Mar bocs de Magyarországon egy ember sem ül börtönben mert elszívott 1-2 maris cigarettát.

szept. 3. 16:27
 12/19 anonim ***** válasza:

11


Irany rendorseg hos utca mellett beallsz a sorompo melle, portas lat teged, en arra lakom, busszal jarok, ki-be maszkalnak, kocsik stb. kamerak is amiket gondolom szeretsz, mert gondolom mar nem is a szulo vagy ilyen hozzaallassal, szavakkal. Megerzik a szagat ott helyben bilincs, mikozben a maris a szadban. Tegyel probat, en is kivancsi vagyok, majd irj.

szept. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

12


Most tényleg nem rosszból, de amit leírtam az tény.

Az pedig, hogy rövidítettem a marihuánát szerintem nem jelenti azt, hogy nem vagyok szülő.

szept. 3. 22:31
 14/19 anonim ***** válasza:
55%

Majdnem 100%. De te kedves anyukának tűnsz. Jézus legyen veletek és ne jusson arra a sorsra mint a férjem. Ha neki enyi idősen ilyen anyja van még együtt élnénk és a. Kicsi fiamnak lenne apukaja

Szedd ki belőle ahogy tudod sose add fel..🙏🏽 nagyon nagy szeretettel kivanom nektek a legjobbakat egy szomoru feleség..

szept. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

14

Nagyon szépen köszönöm. Nagyon sajnálom ami történt. Borzasztó dolgokon mehettél keresztül.

Minden jót kívánok.

szept. 5. 22:41
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig megyek. Nem csak mult idő.. köszönöm ❤️
szept. 6. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
A feltekert pénz sajnos arra utal… én csináltam … nézd meg a pénztárcáját, ellenőrizd le a kemény kártyáit..pl:személyi igazolvány , adókártya stb..széleit. Ha fel van picit válva , vagy furcsa a szaga ,valószínűleg azzal töri össze, és a feltekert pénzel szívja fel. Figyeld a tekintetét, ha tág a pupilla és üveges valószínű van benne egy kevés ..
szept. 7. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
azert a fucskenek van odorja, eros. benyitsz a szobaba mar talan azonnal erzel valami furcsa szagot. ha nem akkor az asztalon/asztalokon vagy valahol, asztalon szoktak, kis szekrenyen.
szept. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
100%
Ha még aktuális: Szerintem csak el kell vele beszélgetni hogy mértéket tartva, okosan. Hiába tiltanád neki ugyanúgy csinálná, de így lehet körültekintőbb lenne ha tudná hogy így is szereted stb. Amikor a bátyámnál derült ki a dolog anyum is hasonlóan reagált és én úgy vettem észre hogy nyugodtabb volt a témával kapcsolatban így hogy érzett egy pici "támogatást"
szept. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!