Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A fiam drogozhat?

A fiam drogozhat?

Figyelt kérdés

Mostanában néha kicsit furcsán viselkedik. Gyakran ilyen belassult mint aki nyugtatózna, vörös a szeme. A szobáját bezárta - amit eddig nem tett -, és nem engedi h bemenjünk. Többször is láttam nála feltekert pénzt ilyen cső alakba, amivel ugye felszívhat bármit. Piszkálja az orrát valamint néha kicsit agresszív. Lehet h valamit használna?


A fiam 17 éves, ha számít.



aug. 31. 23:15
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Valamint egyszer rákérdeztem, de elkezdte tagadni valamint vádolni, hogy én hogy gondolhatok ilyet.
aug. 31. 23:16
 2/19 anonim ***** válasza:
88%
Simán lehet. Mondd meg neki, hogy nem zárhatja be az ajtót.
aug. 31. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Meg akarom neki hagyni a magánszféráját. Mivel tudom milyen, ha elveszik.
szept. 1. 00:11
 4/19 anonim ***** válasza:
18%
Ha kiderül, hogy igen, akkor mit csinálsz? Hiába tiltanád meg neki, ha nincs otthon ugyanúgy csinálhat bármit... Sajnos a kamaszok ilyenek, kipróbálnak mindent IS. De te is voltál egyszer 17, gondolom téged is érdekelt néhány dolog
szept. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Nem tiltanám meg neki, az én korában én is kipróbáltam. De segítenék neki, h ne szokjon rá. Valamint ha valami konkrét ok miatt próbálja ki abban is mellette szeretnék állni.
szept. 1. 00:53
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Ezt szerintem mondd meg neki. Lehet fél, hogy megtiltanád vagy ilyesmi
szept. 1. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat.
szept. 1. 01:01
 8/19 anonim ***** válasza:
75%
Majd a haverok elkiserik a cellaba ~20 evesen. Igy megy ez.
szept. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

8

Hogy tessek?

szept. 2. 07:03
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
hat ha "okosba" csinaljak akkor nem lesz akkora gond, de ha 18 akkor mar mehet a duttyantoba. A rendesbe. Nem pedig a gyerekre. Persze bekesebb szemmel neznek ra, de a torveny hiaba szabalyt szabalyoz, az torveny. 18 evesen ha rajtakapjak illegalis szerek hasznalatanal, bilincs sajnos. Ideje nyakon vagni hogy mit csinal. Ritkan csinaljak marmint kezdik el egyedul - nincs is lehetoseg egyedul mert ez nem olyan hogy a sparba lemesz amfetaminert a hutobol a tejfol mellett. Ezek kapcsolatokon at, sokszor haverok. jon a razzia beviszik 19~21 eves egyetemista (na ok aztan kemenyen szoktak csinalni bizniszt mint a tinik) hat ott kesz. Sajnos. jobb bal fel
szept. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!