Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem akarok másoktól függni,...

Nem akarok másoktól függni, és egyedül is élni akarok, jól érezni magam. Mit tudok csinálni érte?

Figyelt kérdés
Sokszor van az hogy chatben amit én írok arra alig reagálnak valamit a barátaim, de másokéra mindig. Bár ez csak egy idegesítőbb része. Mikor egyedül vagyok, akkor általában olyan mintha nem élnék meg nincs kedvem semmihez és mindig másokra várok h visszaírjanak. Szerintem túl sokat támaszkodok arra hogy az emberek milyenek velem és mit mondanak. Mit tudok ez ellen csinálni? Hogy tudom magam fejleszteni hogy egyedül is boldog legyek. Meg tudom vannak másoknak is dolgaik meg nem tudnak elérhetőek lenni mindig, nekem is van bőven olyan idő. De pl ismerkedésnél mégha tudom is hogy nem mindenkinek jövök be meg 2 ember kell egy kapcsolathoz akkor is magamban keresem a hibát. Hogyan tudok másoktól függetlenedni? Meg már olyan érzésem van mintha valami people pleaser lennék, pedig nem szktam hagyni másoknak hogy irányítsanak.
aug. 28. 00:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben vagyok, én bárkinek is írok, arra nem válaszolnak. Nem tudom mit kéne tennem hogy egyedül boldog legyek ha már másoknak nincsen szüksége rám. Probáltam valami célt keresni vagy magamon javítani, de eddig semmivel nem jártam sikerel ugyan ott vagyok ahol eddig is és úgy érzem hogy semmi értelme a létezésemnek.
aug. 28. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Mennyi idősek vagytok?
aug. 28. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ugyanilyen vagyok. Nem tudom fiú vagy lány vagy, de nagyon is megértelek. Ha van kedved barátkozni vagy ismerkedni akkor írj rám nyugodtan. Nekem szimpi vagy nagyon :) 19L
aug. 28. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

Az ember társas lény. Szerintem hülyeség vagy inkább önámitás ez az egyedül boldog vagyok duma.

Én pasi vagyok, és szerintem értelmetlen az életem hogy nincs senkim. Nem kellek senkinek nem szeret senki és nem tetszem egy kicsit is normálisan kinező nőnek.

A nők jobban viselik az egyedül létet, mert maguknak választják, és mellette bármikor mehetnek randizni vagy szexelni.

aug. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!