Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Bipoláris lennék?

Bipoláris lennék?

Figyelt kérdés

több barátom mondta már, hogy én biztos bipoláris vagyok, csak nevettem rajta, de mostanában elkezdtem gondolkozni, lehet van valami benne.


sokszor nagyon felpörgök, hogy most azonnal csináljunk valamit, menjünk valahova. elkezdek random táncolni énekelni, de 1-2 óra múlva teljesen padlón vagyok és sírok, főleg akkor, ha valamilyen trigger is van (kissbb veszekedés valakivel, valami nem sikerül stb.)


ma kezdtem el igazán gondolkozni ezen az egészen, pár napja nagyon boldog voltam, mondtam is mindenkinek, hogy végre nincs semmi bajom, aztán most a semmiből teljesen padlón voltam, de mostmár egyszerűen semmit sem érzek


azért nem gondolom, hogy bipoláris, mert akkor havonta vagy hosszabb ideig maradna egy-egy állapot, de nem gondolom normálisnak ezt, hiszem sokszor az életemet is megnehezíti ez az egész



aug. 27. 23:34
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
45%
Bipolárisba is van olyan hogy egy napon belül változik a hangulat. Én ilyen vagyok. Ultradián ciklus a neve.
aug. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!