Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyire könnyű a frontinra...

Mennyire könnyű a frontinra rászokni?

Figyelt kérdés
Az elmult egy evben ketszer irattam 30darabos 0.25os frontint. Volt hogy hetekig nem szedtem volt hogy haromszor is bevettem 0.25 felet egy heten. Mostanaban surubben szedtem par naponta. Mult heten horvatban voltam hat napig nem szedtem jol voltam. Hazajottunk rosszul lettem. Ez lehet elvonasi tunet? Mennyi ido utan jelentkezik? Ennyitol lehet elvonasi tunetem?

aug. 23. 10:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ezek szerint amíg horvátban voltál az felért azzal, mintha vettél volna be Frontint, azaz a nyaralással kiküszöbölted a fő problémát.


Hazajöttél és ismét szükség van rá az arra enged következtetni, hogy a probléma forrása otthon keresendő valamiben. Ezt kellene megtalálni és tenni ellene valamit.


Egyébként igen, könnyű rászokni a Frontinra sajnos, de ez nem kifejezetten elvonási tünet amit tapasztaltál.

aug. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ja, a Frontinra sokkal konnyebb raszokni, mint a valodi problemakat megoldani, ami miatt ugy erzed magad, ahogy. De nem eri meg ezt a konnyebb utat valasztani.
aug. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagyon. Az ilyen szorongásoldó szerekre a legkönnyebb rászokni és a legnehezebb leszokni róla. Mindegy, hogy milyen gyenge verzió. Elsőnek igaza van, ha esetleg nem tudod mi okozza a szorongást, meg kell keresni a forrást. Annyit azért hozzá tennék, hogyha az adott problémán nem tudsz változtatni (vagy jelenleg nem tudsz) akkor se keseredj el mert a körülmények mindig változnak, sokszor rémesebbnek tűnnek a dolgok, mint valójában és sokkal rövidebb ideig állnak fent, mint amilyen hosszúnak érződnek. De egy komolyabb gyógyszerfüggés kikezelése akár hosszú-hosszú évekbe is telhet. 10-15 év is akár, sok mindentől függ. Amíg pl egy pánikroham csak 10-15 perc, max fél óra. Relaxáció, meditáció, önismereti könyvek sokat segítenek. És szakemberhez sem ciki fordulni, sőt...!!! Igen tudom, hogy drága. De szerintem egy nagyon szuper dolog, hogy nem csak tárgyakra, élményekre költheted el a pénzt amit magadra szánnál, hanem a mentális, lelki egészségedért is tehetsz. A TB alapú pszichológusokat is érdemes megpróbálni mert köztük is vannak nagyon jók!
aug. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!