Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi az a kevert szorongásos és...

Mi az a kevert szorongásos és depressziós zavar?

Figyelt kérdés
Mi az a kevert szorongásos és depressziós zavar? És az nekem jó vagy nem? És azt mivel, és hogyan gyógyítják? Milyen gyógyszerrel kezelik? Csak mert a házi orvosom, kevert szorongásos és depressziós zavar tünet alapján küld pszichiáterhez.

aug. 22. 08:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
A depresszió egy lelki betegség, ami olyan lehangoltsággal és testi tünetekkel jár, amit az életesemények nem indokolnak. A gyász, amit a hozzátartozók elvesztésekor él át az ember, az egy másik dolog. Pszichiáter és pszichológus tudnak segíteni a pontos diagnózisban és megtalálni a saját válaszaidat.
aug. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

#10

Reszvetem.

De pont abban tud segiteni, h feldolgozd, es ne azon kattogj, h minek tovabb elni.

aug. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nekem is így kezdődött, most megint ott tartok hogy hamarosan el fogom veszíteni az állásomat. Nem tudok magammal mit kezdeni, elmegy még az élettől is a kedvem, mindent elhibázok nem fogják tovább elviselni.
aug. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm. De a legszívesebben be venném az összes covercardot és az összes zopigent plusz egy doboz tramadolt. Hátha együtt segítenek.
aug. 23. 20:25
 15/15 anonim ***** válasza:

Milyen családtagjaid hunytak el kedves kérdező és mikor? Már ha nem vagyok indiszkrét.

Pszichiáter nem fog segíteni rajtad, sem gyógyszer. Ami segíthet: szerető, megértő társ, illetve ha hasonló sorsú embernek tudsz segíteni valamilyen módon.

aug. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!