Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Borderline személyiségzavarra/...

Borderline személyiségzavarra/ bipolaris zavarra melyik gyógyszer vált be nektek?

Figyelt kérdés
Az elmúlt évben már 15+ gyógyszert írtak fel nekem, viszont egyik sem hatott. Jelenleg hosszabb ideje lamolepet szedek, illetve kis dózisban tritticot. Úgy érzem ez sem az én gyógyszerem, szeretnék váltani viszont az orvosom elutasította a legutóbbi kérelmem.

aug. 16. 16:44
 1/7 anonim ***** válasza:
22%

Mert esélyes, hogy nem vagy border, csak valakinek az érdekében áll, hogy le legyél szedálva..és gyógyszerfüggővé válj. ezáltal tökéletesen tud téged manipulálni.


Orvos és környezetváltás lesz a megoldásod szerintem.

aug. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Borderline-t Te Magad tudod tudatosan kezelni, azt normál pszichológusnak mondania is kellett volna és úgy építenie terápiát, nem egyből pszichiáter és gyógyszerezés, mivel a Borderline-t Neked kell tudnod helyre raknod, hogy mikor mit érzel, stb, meg kell tanulnod megkülönböztetned a fellángoló, fake érzéseket, a ragaszkodás, a rendes szerelem és a többi közt a különbséget, és így tovább
aug. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Személyiségzavarra (border) nem szoktak gyógyszert írni, mert az nem szó szoros értelemben vett pszichiátriai kórkép. A gyógyszert a bipolra kapod. Én is border+bipol vagyok, nekem Lamictal (lamotrigin), Trittico (trazodon) és Elontril (bupropion) kombó vált be. Legalábbis most jól vagyok, de már kezdek megint átmenni depresszióba. Szóval esélyes hogy majd módosítani kell a jelenlegi gyógyszereimet.
aug. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tunderhegyen minden borderlineos Ketileptet kapott.
aug. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Rexetint és Lamolepet szedek.
aug. 18. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lamolep, Ketilept és Xanax bipolra/borderre/PTSD-re. Xanax elhagyás alatt.
aug. 19. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Border és pánikbetegségre frontin 2 mgx 3, este seduxen 5 mgx1, reggel rexetin fél.

Ez a dokim legújabb gyógyszerbeállítása, egyelőre jónak tűnik, bár a rexetint csak két hete szedem, elvileg egy hónap hogy teljesen kifejtse a hatását.

aug. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!