Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen problémák jönnek elő...

Milyen problémák jönnek elő kezeletlen felnőttkori ADHD esetén?

Figyelt kérdés
Milyen tünetei vannak a kezeletlen felnőttkori ADHD-nak? Nem vagyok orvos, de párom szerintem ADHD-s. Mostanság nagyon sokat veszekszünk, természetesen minden az én hibám. A háztartásban nem segít, nem tud elkezdeni takarítani. Reggel össze vissza beszél, nincs összefüggés, szinte hülyeség az egész.

aug. 14. 13:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül van specifikus tünet felnőtt korban, mert a legtöbb felnőtt hatalmas energiákat befektetve kompenzál, ahogy tud. Viszont ettől kimerült lesz, valamint sokszor alakul ki az adhd talaján szorongás vagy depresszió.


Amit leírtál, abból nekem abszolút nem jutna eszembe az adhd, de nyilván kizárni sem lehet. Érdemes szakemberhez fordulnotok a kommunikációs problémáitokkal, ott az adhd-ra is fény derülhet.

aug. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az összefüggéstelen beszéd inkább másra utal, lehet akár valamilyen skizofrénia típusú zavara is. Az aktivitás hiánya is gyanús. Szétesettség. De lehet depresszió is.
aug. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!