Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depressziós emberek ti miket...

Depressziós emberek ti miket szoktatok enni?

Figyelt kérdés

Éppen egy elég mély depressziós időszakban vagyok. A probléma, hogy egyszerűen semmi kedvem az evéssel foglalkozni, feszült leszek, hogy boltba kell menni, főzni kellene, úgy, hogy még egy kenyeret megkenni sincs kedvem. Ezért mostanában rengeteg egészségtelen ennivaló csúszott le, zacskós leves, készételek, amiket csak melegíteni kell... Nem tudom, hogyan tegyem rendbe az étkezésemet :(

Kíváncsi vagyok más mentális betegséggel küzdő emberek, hogy vagytok vele, ti is ilyen egészségtelenül esztek?



aug. 13. 19:56
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Ugyazez volt velem is. En megengedtem magamnak, h ne gorcsoljek ezen (is). Elobb fejben kellett valamennyire rendbetennem magam, aztan tudtam ezzel is foglalkozni. De az igaz, hogy oda-vissza hat egymasra a mentalis allapot es a belrendszer allapota (bel-agy tengely neven mennek a kutatasok), igy erdemes minel elobb atallni az egeszseges taplalkozasra.
aug. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha van étvágyam egyszerűbben elkészíthető kajákat eszek.

Ebédre például:Fokhagyma leves, csilisbab, lecsó stb.

Vacsorára még egyszerűbbeket: tükörtojás, pirítós

Reggelit sosem eszek, nincs étvágyam akkor.

aug. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is ezeket ettem. Smack leves, ropi, keksz, puffasztott kukorica, 7days. Ha mentem is boltba, akkor is csak kenyér + sonka, sajt, szalámi, májkrém. Főtt kaja semmi. Virsli volt a max.
aug. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
Kb masfel eve ez van. A depresszió hozott egy undort is a nyers dolgoktól nem megy a főzés
aug. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
1! Igen csak itt kezdődik, hogy ma az egészséges táplálkozás egy üzlet! Mindenki rád akarja tukmálni a saját módszerét. Paleo, keto, vegán stb. Most melyik az egészséges?
aug. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%

#5

Nem kell iranyt kovetni,csak a jozan eszed. Pl semmi feldolgozott szr, alkohol, cukros dolgok stb - azert vannak vitathatatlan pontok ebben. Es a mertek. De pontosan tudom, h depressziosan ez is csak agyonnyom. Ezert kell fejben erosodni mindenek elott.


Kerdezo, jarsz terapiara, allsz barmifele kezeles alatt?

aug. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

ugyan azt a 5-6 féle kész kaját megveszem minden héten

+sajt és kukorica es kész

olcso, gyors gazdaságos és nem igényel extra energia befektetést

aug. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Tejbe grízt eszek minden nap az kész van 10 perc alatt megszórom 2cm magas kakaóval azt annyi. Hizlaló de nem érdekel. Depressziós vagyok szedek gyógyszert de hát annyira hat, hogy ne pánikoljak 0-24-ben arra jó.
aug. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
8# csodalom az eröt benned h napi 10percet tudsz fözicskelni, legjobbakat
aug. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Depressziót pufikekszel.
aug. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!