Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen mentális oka lehet a...

Milyen mentális oka lehet a hirtelen, kb. teljesen lecsökkent libidónak, nemi vágynak?

Figyelt kérdés

Nem élek párkapcsolatban, tehát nem emiatt probléma, csak nagyon meg vagyok lepődve, és kicsit aggódom is emiatt, mert húszéves lányként ez elég para.

Elég kaotikus az érzelmi életem, vannak kisebb-nagyobb depressziós epizódjaim, egyelőre nem kezelnek gyógyszerrel, szeptemberben megyek majd pszichiáterrel konzultálni, ezt csak azért emelem így ki, hogy tudjátok, nem gyógyszer miatt történt ez. A depressziós epizódokról annyit, hogy közel két éve vannak, de eddig egyáltalán nem járt a libidó megszűnésével.



aug. 13. 12:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
64%

Hat en nem tudom, ez milyen depresszio, de amikor en voltam az, es parom se volt, a legkevesbe sem erdekelt, h van-e libidom.


Elso korben amugy semmikepp nem ajanlom a pszichiatert, mert jellemzoen letud egy gyogyszerirassal, ami aztan vegkepp elveheti a libidot, meg a kepesseget is a szexre (SSRI antidepresszans jellemzoen). En pszichologushoz fordulnek a helyedben.

aug. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

1-es, köszi a választ. Amúgy, ahogy írtam, epizódok, tehát nem folyamatos, doki azt mondta, középsúlyos.


Pszichológushoz fogok járni, egy hónap múlva kezdjük majd a terápiát, de mondta, hogy muszáj lesz elmennem pszichiáterhez is.

aug. 13. 13:42
 3/13 anonim ***** válasza:
Mi alapjan mondta, hogy pszichiaterhez kell menned?
aug. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
51%

Fényhiány szar környezet szar emberekkel!


Ne pszichiáterhez meg pszichológushoz menj, hanem az Olasz tengerpartra, mondjuk Genovába, úgy két hónapra!


Mire hazajössz megváltozol!

aug. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

3-as, Az üléseken általam elmondottak, elhangzottak alapján.


4-es, amúgy ez lehet tényleg valid:D szar környezet és szar emberek pipaxdd

aug. 13. 14:29
 6/13 anonim ***** válasza:
Ja de azt irtad, 1 honap mulva kezded.
aug. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Es ha szar a kornyezeted es az emberek, akkor megvan az oka, azon valtoztass.
aug. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A depresszió libidógyilkos.
aug. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
#7! Csak tudod ezzel az a baj, hogy azt a legnehezebb! Az ember nem ok nélkül van szar környezetben. A pszichológushoz járással is ez a fő baj, hogy tök jól elmondja azt is, amit tudsz, hogy szar az életed, csak ez még nem változtat semmin, és ha tudtál volna már változtattál volna amúgy is.
aug. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
9. Erre mondják hogy "kibicnek semmi se drága" Töki! ;
aug. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!