Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Öngyilkos akarok lenni nem...

Karikaslany kérdése:

Öngyilkos akarok lenni nem bírom már?

Figyelt kérdés

A szerelmem nagyon csúnyán beszél velem, és elhord mindennek. Nagyon szeretem és szakítani akar velem, nagyon rossz nekem. Játékon belül történik mind ez és én nem érdemlem meg, és messengeren is bántani szokott.

Rossz az életem, csúnya vagyok, csak hellezek, nem tudom mit csináljak. Senki nem hallgat meg. 😭



aug. 12. 22:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szakíts és keress fel egy pszichológust. Én a Hedepy oldalon "járok" (online terápia)

A legolcsóbb kb 12.000 forint, de tudok adni egy kupont amivel asszem 9000 az első alkalom

aug. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%
Menj aludni inkább
aug. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
2%

1#

Online terápia? Micsoda marhaság

aug. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%
"Játékon belül történik mind ez" Ezt írja a kérdező. Csak nekem zavaros?
aug. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez jó játék lehet aminek a keretei között ilyenek történnek
aug. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
#4 Nekem is zavaros. Most akkor mivan?
aug. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Valóban a szerelmed, ha elhord mindennek?

A leírtak alapján nem hiszem, hogy 18 év felett lennél. A toxikus kapcsolatokat meg kell szakítani. Sajnos ezeken túl kell esni, nem ő az igazi számodra.

A hellezésre nem tudok mit mondani, az csak akaraterő leszokni.

Csúnyának, meg senki sem csúnya. Mindenki szép a maga módján.


Ha bármikor tényleges szuicid gondolatod van 24 év alatt hívd fel a 116-111-es telefonszámot, 24 év felett pedig a Lelki Elsősegélyt, az pedig 111-123.

Nem vagy egyedül.

aug. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
29 vagyok
aug. 13. 01:39
 9/12 anonim ***** válasza:
73%
Ha igazán öngyilkos akarnál lenni akkor ide sem írtad volna ki ezt a kérdést. Nyilván nem akarsz az lenni csak kétségbe vagy esve. Keress segítséget. Az amit leírtál végképp nem éri meg hogy eldobja valaki az életét. Igazándiból ha te emiatt eldobnád nem adott még neked leckéket az élet abból ami tényleg tragédia. Kívánom hogy ne is adjon.
aug. 13. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
26%
Jajj dehogy vagy te 29...
aug. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!