Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen indokkal vesznek fel...

Milyen indokkal vesznek fel valakit a pszichiátriára?

Figyelt kérdés
Önbánzalmazatás, gyógyszerfüggőség, instabil lelki állapot.

aug. 10. 20:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%

Engem annyival felvettek még anno kiskoromban, hogy időnként dühkirohanásom volt ami abban nyilvánult meg, hogy csapkodtam az ajtót heti 1x.


Igaz csak megfigyelés alatt voltam bent (1x nyomtak belém valamit amitől elaludtam, de azt szerintem ott mindenki megkapja xd), aztán pár nap múlva mehettem is haza mondván semmi bajom nincs, minden egészséges embernek vannak dühkitörései.


Biztos nem mondott hülyeséget a doki, mert azóta a dühkitörés ritkult havi 1-re.

aug. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
83%
Ha úgy látják a jelenlegi állapotodat hogy szükséges kórházi gyógykezelés...De ha megemlíted hogy vannak öngyilkossàgi gondolataid már nem is gondolkoznak rajta...
aug. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Mármint fekvő osztályra,vagy járó?

Amúgy gyerekeket minden szarért felvesznek, felnőttnek már azért kell ok bőven

Mondjuk lehet egy szimpla gyógyszer állítás is.De lehet önbántalmazás,öngy.szándék stb

aug. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
2. Öngyilkossági gondolatai mindenkinek vannak.
aug. 10. 20:12
 5/17 anonim ***** válasza:
73%
Önbántás, öngyilkossági szándékmegfogalmazás, egész nap alvás és motiválatlanság, alkoholizálás, drogfüggés, munkakerülés.
aug. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok. Ezekkel már bekerülhetsz. Az első kettővel már önmagában is, az utóbbi jellemzőkkel pedig ha együttesen jelen vannak, tartósan.
aug. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
54%

#4 Tévhit.


35 éves vagyok, sose volt.

aug. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
56%

Dehogy vannak mindenkinek!ezt honnan szedted?

Egyáltalán nem így van

aug. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Amióta az eszemet tudom nekem folyamatosan vannak. De ezek csak gondolatok. Szándék csak 1x-2x van de az sem fajul el tetlegességig.
aug. 10. 21:29
 10/17 anonim ***** válasza:
31%

#4

Dehogy vannak.

aug. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!