Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Akiket itt a fórumon fogtak...

Árokpart kérdése:

Akiket itt a fórumon fogtak már bent a pszichiátrián milyen indokkal és hogyan mi módon történt?

Figyelt kérdés
Hála Istennek nem vagyok a témában érintett csak kíváncsi vagyok, mert ezzel kapcsolatban már fórumokon olvastam sok rémtörténetet. Ezért szeretnék megbizonyosodni, hogy ezek valósak e. Pl. Egy átlagos teljesen normális viselkedésű embert is bent tarthatnak gyanú esetén , elég ha pl. a szomszédja rámondja, hogy ez biztosan mentálisan beteg ember, mert egyszer hallotta magában beszélni vagy pl. valaki bent fekszik a kórházban egy sima osztályon, de valamiképpen gyanítják, hogy mentális problémája van akkor is úgymond már onnan átvihetik úgy is, hogy közben effektíve semmi olyan viselkedést nem produkál stb. Végső soron az a kérdésem, hogy úgymond ártatlanul is be lehet kerülni vagy ahhoz már effektív tenni is kell valamit és dokumentált intézkedés, eset is szükséges hozzá? Köszönöm szépen ha valaki felvilágosít erről.
2021. máj. 30. 22:50
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Ezek marhaságok. Még azt sem tartják ott benn, akit kéne.
2021. máj. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Psylocyber ***** válasza:
84%
még az OPNI-t is bezárták. Szerintem csak akkor tartanak bent, ha ön és közveszélyes vagy, de még ebben sem vagyok biztos. Szóval tuti nem (szerintem)
2021. máj. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%

Egyszer életveszélyes sérülést okoztam magamnak és a baleseti sebészeten kötöttem ki.

Nem igazán piszkáltam a varratokat úgyhogy két nap alatt elengedtek.

Utána heti kétszer jelentkeznem kellett pszichológusnál beszélgetésre és semmiben sem korlátoztak.

2021. máj. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%

Azt hiszem ha pl. Valaki ongyilkos akar lenni, pl. Akkor a mero gyulaba beviszik par napra es slussz..nekem kamaszkoromban egy baratnomet vittek be..

Amugy valo igaz, az igazi bolondok is koztunk jarnak, meg sulyos eseteket sem tartanak bennt, erre allambacsi nem kolt...

2021. máj. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%
Ongyilkos gondolatokkal se tartanak bent, de skizo ismerosom is gyogyszerszedes nelkul van szabadlabon, pedig a vilagat nem tudja... Kb. akkor tartanak bent, ha hidrol akarsz leugrani...
2021. máj. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
41%

Skizo nő nem messze tőlem majdnem rárobbantotta a panellakást az anyjára. A TEK avatkozott közbe.

Sajnos bezárták az igazi elmegyógyintézeteket, nem kellett volna, hangozzon ez bármennyire is kegyetlenül. Addig amíg ilyen emberek vannak körülöttünk, van okunk félni.

2021. máj. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Engem ugyan nem, de rokonomat bevitték...


Elég fosul működik az egészségügy ezen része is, összevissza hogy pontosabb legyek, és igen bőven benne van a pakliban az is hogy tök normális embert benntartanak akarata ellenére.

Pont akkora az esélye, mint annak hogy egy közveszélyest elengednek.

2021. máj. 31. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
56%

öngyilkossági kísérlet miatt vittek be, és benn is tartottak egy ideig

és kábé csak ilyen esetben tarthatnak benn, meg ha közveszélyes vagy, egyébként nem

2021. máj. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!