Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » VIKOTE terápiás tapasztalatok...

VIKOTE terápiás tapasztalatok érdekelnének, járt már ott valaki?

Figyelt kérdés
Jelenleg 9 hónap a várakozás az első állapotfelvételre, és csak utána lehet terapeutához kerülni. Ennyire jók lennének? Megéri a várakozás, vagy keressek inkább mást?

#VIKOTE #sémterápia
júl. 29. 09:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Lutri, hogy milyen terapeutát kapsz, az enyém nagyon szar volt, nyolc hónapig attól még jártam, de bár otthagytam volna előbb. Egyik ismerősömnek viszont nagyon jó terapeutája volt, sokat segített neki.

Az a baj, hogy már ez is drága, amikor én jártam, kevesebb mint feleannyiba került, mint magán terapeutánál egy alkalom.

júl. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Egyéniben jártál és milyen diagnózissal? Egyébként mindenféle terapeuta lutri, a magán is. Még akkor is, ha másoknak jó, lehet, hogy Te nem passzolsz össze vele.
júl. 29. 11:01
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Egyéniben. Akkoriban borderline-nal, de kiderült már, hogy nem is vették észre, hogy nem az a bajom.

Azért lutri, mert kivárod a 9-10 hónapot és utána derül ki, hogy kit kapsz és nem cserélheted le. Persze igen, kihagytam, hogy nem csak a terap lehet rossz, lehet hogy nincs meg a kémia. A magánban ha nem kell ilyen sokáig várni, akkor hamarabb kiderül, ha nem jó és lehet tovább keresni. És ők egyébként nagyrészt még csak terapeuta tanoncok! Ami nem jelenti azt, hogy nem lehetnek jók, de sokkal kevesebb tapasztalatuk van a terápiában, amit sokszor észre lehet venni.

Nem lebeszélni akarlak, egy próbát megér, de nem azért kell olyan sokat várni, mert annyira színvonalas, hanem mert olcsóbb, mint egy magán.

júl. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!