Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nappali kórházba járok pszichi...

Nappali kórházba járok pszichiátriára. Van egy csoport társam, nagyon aranyos kedves srác és én elkezdtem hozzá kötődni. De ez olyan rossz érzéseket kelt bennem, pl szorongva megyek be a kórházba, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mindig attól félek hogy ha pl sétálni hívom, nemet mond. Egy betegtársamnak elmondtam a sztorit, azt mondta hogy nincs mitől félnem. Egyébként kikészülök az idegességtől. Mit tegyek most?
júl. 28. 16:56
1 2
 11/13 anonim válasza:

Ha vége a terápiának, akkor cseréljetek számot, vagy messengert, akármi, és akkortól kezdjetek el barátkozni, beszélgetni. Onnantól teljesen más lesz, ahogy egymáshoz viszonyultok, mivel nem csak terápiás társak lesztek. Előbb utóbb úgy is kiderül, hogy hogy áll hozzád, lehet e több belőle!


Minden jót:)

júl. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
A napi 8-10 frontinos téma már elsikkadt. Most új témát vetsz fel, amit szintén minden nap többször ki fogsz írni...
júl. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ez nagyon édes. Nekem egy jó dokit nem szedsz fel?
júl. 31. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!