Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Közületek kűzdött meg valaki...

Közületek kűzdött meg valaki depresszióval, és lábalt ki sikeresen belőle?

Figyelt kérdés

Most már teljesen biztos vagyok benne hogy ez lehet a bajom, és csak szakember segítségével tudnék belőle kijönni.

Egy közeli ismerősöm fiatalon kapott ilyen tünetekre gyógyszeres kezelést pszichiátertől, nála sikeres volt. Bennem alapból van egy félsz az orvosoktól, hogyha antidepresszánst kapnék akkor már nem lennék az az ember aki voltam.

Szeretnék jobban lenni, elviselhetőbbé tenni a saját életem, és jobbá azokét akiknek még számítok az életben.



júl. 23. 19:59
 1/5 anonim ***** válasza:
én próbálom jobb dolgokkal körbevenni magam, párommal lenni vagy hobbikat keresni, de legjobb lenne nekem is a szakember, ez idővel nem múlik el és egyedül meg végképp nem
júl. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
45%

Miért vagy biztos benne, hogy depresszió? Annyi sok mentális betegség van... csak pár...

Szociális fóbia, nervosa, BPD, nárcisztikus személyiségzavar, PTSD...

Miből gondolod, hogy mondjuk nem ezek közül egy...


Meg sztem nem is a neve a lényeg, hanem az, mit tehetsz ellene.

júl. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
a nárcizmust egyáltalán nem így írná körül és nem ilyen hangzással, másrészt az olyanok nem dicsekednek ezzel, azok nem akarnak meggyógyulni
júl. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azért gondolom, hogy depresszió lehet mert már nagyon semmiben sem lelek örömöt az életben. Eljárok dolgozni, végzem a napi rutinjaim mint egy robot, és kb. ennyi. Bezárkózom, nem keresem az emberek társaságát pedig vágynék rá.
júl. 23. 20:15
 5/5 anonim ***** válasza:
Én már régen túlvagyok rajta. Ez inkább a fiatalkori céltudatlan állapotom volt, és már nyoma sincs.
júl. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!