Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Természetes, hogy az ember...

Természetes, hogy az ember izgul pszichológus előtt?

Figyelt kérdés

Elkezdtem pszichológushoz járni, és mindig izgulok, hogy mivan amikor a kellemetlen témákról kell beszéljek bepánikolok vagy kellemetlenül fogom érezni magam.


Szorongásos-depresszió lett megállapítva nálam, ami felerősítette a múltbéli dolgaimat, főleg amit bántalmazó szülő ágán szenvedtem el.


Emiatt bizalmatlan vagyok az emberekkel és valahogy a depresszió felerősítette a dolgokat


Így most minden ilyen kényelmetlen helyzetben rosszabbul érzem magam, mint egy egészséges ember.


A pszichológus azt mondta, hogy kognitív terápia kell rá, és 10-15 alkalom kell, hogy rendbe tegyük a dolgokat.


Mellette fizikálisan is be kell indítsam az életemet, mert a depresszió miatt felmondtam a munkahelyen, amire azt javasolta, hogy ez nem megoldás, mert félig attól fog eljönni a javulás, hogyha újra dolgozok mégha ilyen állapotban nehéz is.


júl. 23. 15:25
 1/3 anonim ***** válasza:
A oroblema megoldas fel gyogyulas
júl. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A munkahelyi legkör sem mindegy
júl. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Természetes, én kifejezetten utálok járni, pedig semmi baj nincs vele. A lenyeg hogy menj el és próbáld azt csinalni amit mond, akarmennyire is szar
júl. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!