Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichiátriára érdemes befeküdni?

Pszichiátriára érdemes befeküdni?

Figyelt kérdés

Tele vagyok stresszel, szorongással.

Elegem van az életből aludni se tudok már teljesen ki vagyok merulve és ezek mellett dolgozok is.

Szerintetek ha mondjuk 2 hétre befekudnek egy ilyen helyre rendbe tudnék jönni? Kipihent és egészséges lennek? Vagy rosszabb lenne? Mert tudom ott gyogyszer osztas van stb. Meg ott lehet egyedül lenni egy szobaba? Valóban gyogyit a pszichiátria? Vagy csak gyógyszerekkel elnyomnak és annyi?


júl. 23. 05:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Államire nem. Csak gyógyszerekkel elnyomnak, legalábbis Pécsen ez megy, nem tudom a többi államiban hogy működik, nekünk nincs jó tapasztalatunk.


Amúgy meg itt egy szobában a legkevesebb aki együtt van, az is 5-6 személy legalább.

júl. 23. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Te jelenleg ott vagy bent? És milyen? Van értelme? Segítenek kedvesek?
júl. 23. 06:38
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyetlen államiba se, magán pedig tudtommal nincs.
júl. 23. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

1


BP-n is ugyanez pontrol pontra allamiba. Es igazabol a sok csoves jon telen fel, azzal hogy ongy. akar lenni vagy alkohol epilepszia direkt most alcazva vagy nem, de lenyomjak valamivel addig legalabb melegen van. Nyaron nincsenek annyian..


Talan egyet tudok ahol rendesen bannak a "csotannyal" az a 13. keruleti most nem jut eszembe... meg esetleg tunderhegy. De ha jol tudom kezdik bezarni ezeket szoval mindenki csinaljon amit akar.

júl. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szegeden is ez a helyzet,meg szerintem az egész országban,sőt a világon is, sokszor elhamarkodottan valaminek diagnosztizálnak a pszichiáterek, felveszik a támogatást, telegyógyszerelnek, ha visszadumálsz le is kötöznek (még jó hogy le nem sokkolnak).

Fehér köpenyben mindenféle agyhalott toporászik össze vissza egész nap, és senki nem szól hozzád egy szót sem, ha szerencséd van az ápoló nem öl meg a tekintetével meg a szavaival.Semmi értelme odamenni, max annak aki ön és közveszélyes (mondjuk őt viszik).

Inkább menj el szakrendelésre aztán ambulánsan írnak valami enyhe szorongásoldót első blikkre (atarax,spitomin) meg ott van pár gyógytea meg a klasszikus relaxációk.

júl. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ki próbáltam már mindent 6 év alatt mióta ez tart. Csak a befekvest nem azért kérdeztem.
júl. 24. 05:39
 7/9 árokpart ***** válasza:
68%
5-ös Azért közel sem ennyire borzasztó a helyzet, pláne Magyarországon.
júl. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

árokpart:

Akkor nekem hazudtak.

Vagy ha jóindulatú akarok lenni, azt mondom, hogy az a számú tapasztalat amiről életem során beszámoltak nekem e tekintetben, az nem releváns hogy véleményt mondjak.Viszont akkor vélhetően a tiéd sem, hogy ennek ellen tarts...

júl. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szintén Pécs, nekem nagyon sokat segítettek, és sose tömtek tele gyógyszerrel.
aug. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!