Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normális érzés ez Rexetin és...

Normális érzés ez Rexetin és Frontin szedése közben?

Figyelt kérdés
Napi 1 20mg-os Rexetint és 3x1 0,25mg-os Frontint szedek. Az első 4 napban Rexetinből csak felett kellett szednem utána egészet. Mióta teljes szemet veszek be reggel a Frontinnal együtt nem igazán érzek semmi rosszat, de kb 4-5 órával később, gondolom mikor gyengül a Frontin hatása elkezdek reszketni, gyengébb pánikroham szerű tünetek jönnek rám és elkezdek félni, hogy valami bajom lesz a Rexetintől. Akik szedték már ezeket tudnánanak írni tapasztalatot? Nem igazán tudom Rexetinnél ez mennyire normális nmellékhatás. Annyit tudok még mondani, hogy nem igazán szeretek gyógyszereket szedni, szóval lehet csak azért van rám ilyen hatással, mert magától a gyógyszertől pánikolok?

júl. 17. 09:19
 1/8 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem írni, hogy erős szorongásra, abból adódó hipochondriára és orvos által megítélt "valószínű" depresszióra szedem.
júl. 17. 09:21
 2/8 anonim ***** válasza:

Ezek szerint még nem állt he a rexetin

Ezt pont fordítva szoktak, a frontint csak az elején kell szedni amíg be nem all az antipedi

Ha meg rosszabbul vagy akkor vmi nem okés.

júl. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szóval ha várok vele, akkor később jobb lesz?
júl. 17. 10:21
 4/8 anonim ***** válasza:

Emelni kellett volna akkor a frontin adagot is


De ezt csak az orvos tudja megmondani nem mi itt

júl. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
10-14 napig szoktak felet szedni az emberek , nem csak 4 napig. Valószinuleg a gyors emeléstől szorongsz, még a hozzászokasi fázisban vagy.
júl. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Átolvastam a leletem nem e emlékszem rosszul, de ott is 4 napig fél adag van utána egy egész. Mai nap járok a 4. teljes adagomnál, mit tegyek? Folytassam, ahogy az orvos mondta vagy esetleg próbáljak meg beszélni vele?
júl. 17. 12:43
 7/8 anonim ***** válasza:
Én nem mondanàm neki hogy neten azt írták, hogy csak lassabban szokták hozzászoktatni az embereket mert akkor meg fog sértődni az orvos, és már büszkeségből sem fogja felülvizsgálni magát. Szóval max rákérdeznék, hogy nem lehet-e lasabban felèpiteni a dózist mert úgy érzed túl hirtelen volt ez a dózis. De nagy az esély, hogy azt mondja hogy szenvedd végig ezt az 1-2 hetet és utána úgyis jobb lesz (amire persze nincsen garancia)
júl. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szia!Én is rexetint szedek első hétben csak fél szemet azedtem 3x0,25 xanaxxal.Utàna meg kellett emelnem egészre most szedem 13 napja.Az első egy hétben nagyon felerősítette a szorongàsomat igy 3x másfél xanaxot szedtem be mellé.És most màr ott tartok hogy délbe nem is veszek be nyugtatót eltudtam hagyni.és sokkal jobb kezd a kedvem lenni és nem szorongok.Tudom hogy rossz de kitartàs hidd el jobb lesz.szedjél mellé több nyugtatót.
júl. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!