Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Több hónap után a sertadepitől...

Több hónap után a sertadepitől nem érzem magam jobban, sőt megint folyamatos depresszió alatt érzem magam, ingerült vagyok mindenkire, ugyanakkor inkább kábít mint jobb kedvet okozna. Gyógyszer tehet róla vagy én? Orvosomnak szóljak?

Figyelt kérdés
Azért nem szóltam eddig mert elképzelhető hogy én tehetek róla, nem dob fel a gyógyszer inkább kába vagyok mostanában tőle és felerősíti a kábult állapotot. Nyugtató kell mellé, hogy ne legyek ideges. Nagyon magamba fordultam és ugyanúgy megvannak a régi tüneteim mint mielőtt elkezdtem szedni (folyamatosan zavarnak az emberi kapcsolatok és emberek, paranoiám van olyan dolgoktól amik meg se történtek)

júl. 17. 05:00
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és suicid gondolataim vannak. De lehet folyamatosan gyogyulok és amiatt. Vagy mert rossz az alvásrendem
júl. 17. 05:02
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Szólj az orvosodnak.
júl. 17. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
4-6 hét után kiderül, hogy jó-e Neked ez a gyógyszer, ha nem, váltani kell!
júl. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Eddig hónapokig azt hittem hogy jó, de ezek szerint mégse. Lehet bebeszéltem magamnak meg motivált hogy szedek valamit. De most kifejezetten nem ér semmit
júl. 17. 12:19
 5/7 anonim ***** válasza:
A meleg miatt többet iszunk, talán a gyógyszerek is hamarabb kiürülnek. Teljesen mindegy az ok, mert ezzel az orvoshoz vissza kell menni. A kétségeidet is nyugodtan elmondhatod, talán pszichoterápiára is eljuthatsz vele.
júl. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, hogy vagy, szeded még a sertadepit, vagy mást írt a dokid?
szept. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem mondtam neki. Igazábol jó lett úgy átlagban. De csak mert történt velem olyan ami miatt átértékeltem az életet és nem zavar így gyógyszer segítségével már a sok ember (najó ha muszáj mennem valahova frontint szedek be), de amúgy jó most így
szept. 4. 10:21

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!