Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mivel könnyíthetném meg az...

Mivel könnyíthetném meg az életem szenzorosként? Gyakorlati tippek?

Figyelt kérdés

Hallottam olyanról, aki nagy, böhöm fejhallgatót tesz a fejére. Ez valóban működik? Ha nem szól benne a zene, akkor is szűr?

Két hetes táborba fogok menni, nagyon szorongok, egész nap emberekkel, nyüzsi, zaj, stb... Hátam közepére se kívánom, de sajnos kb. muszáj mennem. Tudnátok tanácsokat adni, milyen módszerekkel, vagy gyakorlatias dolgokkal tudnám könnyebben túlélni?



júl. 14. 15:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem kell menni, ha nem akarsz. Ha ide regisztraltal, akkor minimum 16 vagy, ergo nyugodtan maradhatsz otthon egyedül is
júl. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
1-es, sajnos, nem ilyen egyszerű. Be kell magam "áldozni" bizonyos célok érdekében.:)
júl. 14. 15:54
 3/3 anonim ***** válasza:
59%
1-es, tele a gyakori 16 alatti kommentelőkkel. Nem kell igazolni az életkort regisztrációkor.
júl. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!