Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Akik asperger szindrómával...

Akik asperger szindrómával élnek, náluk jellemző a testi higiénia elhanyagolása?

Figyelt kérdés

Az előző munkahelyemen volt egy lány, bizonyos értelemben együtt is voltunk, abszolút nem feltételeztem volna róla, de nagyon nem figyelt oda a testi higiéniájára.

Mondta, hogy asperger szindrómát állapítottak meg nála, valóban érezhető viselkedési jellemzőket tapasztaltam nála.


júl. 14. 11:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy ismerősöm, ő sem igazán adott ezekre a dolgokra.

Nem zavarta a zsíros haj, izzadtság, felvette ugyanazt a ruhát 3 napig.

júl. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb pszichés betegnél jellemző.

Kivéve, akik kórosan tisztaságmániások.

Ilyen volt a sógornőm. A bejáratnál már papucsot adott rád, ennek ellenére, ment utánad és mosta fel a padlót. Melegített vizet a teához, azonnal mosta le a csempét a gáz körül. Megállás nélkül takarított.

júl. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt magát aspergeresnek tartó kolléganőm, akivel szintén "bizonyos értelemben" együtt voltunk. Gyakran kibontva hordta a hosszú haját, ami rendezetlenül nézett ki, és a fogait kissé elhanyagolta. Egyébként kifejezetten szép arcú lány volt, és ízlésesen öltözködött.
júl. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
39%
Én aspergeres vagyok és nekem fontos a higiénia, talán kicsit jobban is mint a legtöbb embernek.
júl. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!