Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Xanax szedése miatti dührohamr...

Xanax szedése miatti dührohamra van valamilyen másik nyugtató amit lehet szedni? Akár vénynélküli? Vagy valamilyen módszer?

Figyelt kérdés

Mióta xanaxot szedek extrém dührohamaim vannak, főleg menszesz előtt.

Az előző fel év jobb volt, mert január óta nem jött meg, de most már vagy 10 napja szenvedek a menszesz előtti hormonoktol és borzalmasan vagyok.

Boltba sem merek menni mert ha esetleg valaki nekem jön véletlenül, vagy beszólnak valamit, nem bírnám…


Ilyenkor a legrosszabb hogy régi veszekedések jönnek vissza amikben nem mondtam ki mindent és most játszódnak le a fejemben újra, van hogy ordítok, van hogy a ruhaimat dobálom de poharat is vágtam már falhoz legrosszabb esetben….

Az öklömet is szoktam a párnába verni…


Ez mind a xanax miatt van, de letenni nem tudom mert kell az alvashoz.


Van erre valamilyen másik nyugtató?

Nagyon nagyon szenvedek



júl. 12. 19:03
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Es van valami pozitiv hatasa is rad a xanaxnak? Vagy mar csak a fuggoseg szedeti veled?
júl. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

Pl az hogy elalszom elég pozitív

Meg nem kapok azóta bőgő panikrohamot


Bár közben torzult a valóságérzetem

júl. 12. 22:57
 13/23 anonim ***** válasza:
Biztos van mas gyogyszer is ezekre, ha mar valamiert gyogyszerben latod a kiutat. Pszichiaterre van szukseged, amugy is ez a haziorvos irja a xanaxot igencsak problemas
júl. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

Előtte sokáig a pszichiater írta…

Volt hogy irt egy másikat, de attól meg kb elajultam, majd remalmaim lettek és 2 napig csak aludtam kiutve

Na azt soha többet

Ahhoz képest a xanax kutyafüle.


Antidepire sajnos nagyon érzékeny vagyok

júl. 13. 00:58
 15/23 anonim ***** válasza:

Minden gyogyszernek elviselhetetlen mellekhatasai vannak.


Meg kell talalnod h miert nem tudsz aludni es attol a problematol megszabadulni..

júl. 13. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

#15

Ez igaz, de a depresszio es a panik betegseg melyerol, egyedul nem latja az ember a megoldast. Ezert kell a terapia,ami lehet klasszik pszichoterapia lehet alternativ es van akinek gyogyszer kell. Kerdezo, antidepibol van 100 fele, mindre erzekeny lennel? Mennyit probaltal ki?

júl. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 Szándékos Bendegúz ***** válasza:

a Pszichiátriai gyógyszerek segitenek?

Ezt honnan veszitek?

júl. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

#17

En sajat tapasztalatbol. Es lattam is ra peldakat a kornyezetemben. Peesze egyreszt nem segit mindig,masreszt szerintem soha nem onmagaban a gyogyszer segit, aki ebbe ringatja magat az ragad bele az evtizedes gyogyszerszedesbe. Kell a terapia is, es az kemeny munka. De van az a pont, amikor segit kijonni a legmelyerol, es en is abszolut gyogyszerellenes voltam,addig amig nem lattam mar mas kiutat.

júl. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

14


Az szerintem vagy alacsony adagu mirtazapine antidep. vagy quetiapine antipszich. volt. Attol szoktak az emberek kiutodni, ezek sok helyre hatnak es ezert utodsz ki ennyire, olyan helyekre is amikre nem kene.


A Xanax, benzodiazepinek nagy resze (kiv. clonazepam ami a Rivotril, meg a tobbi) csak egy ponton hat, ezert nem utodsz ki, nem hizol el, stb.. nem lesz 2 - 3 het feltitralasi kinlodas, a leteves meg kb. ugyanolyan, csak felfujjak.


En 4mg-ot szedek naponta. Rivotril meg 8mg. Teljesen tudok funkcionalni. De valoban ez felnyitja a kapukat, es egyedul nem nagyon tudod hova tenni, marmint vannak dolgok amiket helyre tudsz tenni, de sokat meg sokan nem es kell terapeuta. Addig probalj meg sajat terapeutad lenni mert mast nem tudsz csinalni.. kozben keress.

júl. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

#19

4 mg xanax es 8 mg (!) rivo???? Es te nem is erzed, mekkora szrban vagy?

júl. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!