Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Xanax szedése miatti dührohamr...

Xanax szedése miatti dührohamra van valamilyen másik nyugtató amit lehet szedni? Akár vénynélküli? Vagy valamilyen módszer?

Figyelt kérdés

Mióta xanaxot szedek extrém dührohamaim vannak, főleg menszesz előtt.

Az előző fel év jobb volt, mert január óta nem jött meg, de most már vagy 10 napja szenvedek a menszesz előtti hormonoktol és borzalmasan vagyok.

Boltba sem merek menni mert ha esetleg valaki nekem jön véletlenül, vagy beszólnak valamit, nem bírnám…


Ilyenkor a legrosszabb hogy régi veszekedések jönnek vissza amikben nem mondtam ki mindent és most játszódnak le a fejemben újra, van hogy ordítok, van hogy a ruhaimat dobálom de poharat is vágtam már falhoz legrosszabb esetben….

Az öklömet is szoktam a párnába verni…


Ez mind a xanax miatt van, de letenni nem tudom mert kell az alvashoz.


Van erre valamilyen másik nyugtató?

Nagyon nagyon szenvedek



júl. 12. 19:03
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
61%
Hat igen, ez a nyugtato "ideggyilkos, kigyomereg es maffia" hatasa. Lenyugtat, es sajnos ilyen dolgok jonnek elo, emlekek. Pszichologussal mar el lehet kezdeni dolgozni a multon. Vegre elo jottek az elnyomott dolgok, ennek orulni kell igazabol.
júl. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 Szándékos Bendegúz ***** válasza:
0%

Keresd Meg az Állampolgári Bizottság az Emberi Jogokért alapitványt.

A Pszichiátriai drogok hatásaival ők foglalkoznak.

Valószinűleg tanácsot is tudnak adni.

júl. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim válasza:
Van egy pár táp.kiegészítő amik segíthetnek az elalvásban és idegnyugtatók, én nappal maca kivonatot szedek az idegeimre, este mucuna prurienst (l-dopa) ,8 évig rivotril (ez is benzodiazepin mint az aprazolam csak még erősebb) függőség után sikerült leszoknom a gyógyszerről, nagyon utáltam már hogy drogos szemű tomboló fenevadként viselkedtem egész nap ezért kerestem valamit hogy megszabaduljak a rivótól. A gaba nevű táp.kiegészítő is segíthet lejönni a benzókról.
júl. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

1 annyira nem jó hogy előjöttek mert jelentéktelen gimis veszekedések is előjönnek amikre már 10 éve nem is emlékeztem.

Ott van a mellékhatások között…


A nyugtatót nem akarom már letenni(úgysem lesz hosszu életem) mert kell ahhoz hogy el tudjam viselni hogy mi történt az elmúlt években….


Viszont a duhrohamok borzalmasak…

Főleg menszesz előtt

júl. 12. 20:25
 5/23 anonim ***** válasza:
Jarsz terapiara?
júl. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Jártam egy ideig… de semmi értelme nem volt
júl. 12. 20:44
 7/23 anonim ***** válasza:
Miert nem volt ertelme? Nem volt jo a pszichologus vagy a modszer, te nem tetted oda magad elegge, vagy mi?
júl. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Tb alapon volt

Beszélgettünk de nem csinált velem semmit…. Bár velem nem is nagyon lehet olyan összetett a problémám

Maganra nincs pénzem

júl. 12. 21:36
 9/23 anonim ***** válasza:

Ja ertem. A hiresen szar tb-s pszichok.... A dokid is ilyen hasznalhatatlan? Nem tudod vele megbeszelni, mi tortenik veled es kerni a gyogyszervaltast?


Amugy en is ilyen idegbeteg voltam depresszio idejen (gyogyszer es terapia elott), es azt is ertem, hogy a hormonok megboritanak. Lehet, nalad is maga a betegseg csinalja es nem a xanax?

júl. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Most nincs dokim

Háziorvostol van a xanax

Nagyon régóta vagyok depressziós, pánikbeteg (összefügg)


A xanax óta vannak a duhrohamok

Pedig nem szedek sokat.

Nyilván tulelem de nagyon szar hogy itthon csapkodok

Már volt hogy magam ellen fordultam

júl. 12. 22:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!