Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszihológia segítség?

Pszihológia segítség?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Pszihológiára járok és mindenkinek kell írni egy fogalmazás adott tárgyakból. Nos, én az anorexiát kaptam és minden ponthoz tudtam írni, csak a súlycsalásról nem. Sajnos vagy szerencsére én ilyeneket nem tudok, szóval légyszi valaki írjon nekem hozzá ötleteket. Előre is elnézést ha triggering bárkinek is.

júl. 11. 20:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Baszogatással megfűszerezett filozofálás...
júl. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj, nem csak a mentortanár és fogalmazás kifejezések voltak árulkodóak, hanem az is, hogy mennyire nem tudsz írni. A 10. válaszod is remek példa erre.

Nem tudom amúgy, hogy miért kell kamu kérdést feltenni egy anonim oldalon, senkit nem érdekel, hogy neked vagy egy ismerősödnek kell-e az infó. Sőt, azt sem kéne kiírnod, hogy kinek kell, az egész magyarázkodásod tök felesleges. De amikor ennyire átlátszó hazugságot találsz ki, akkor ne lepődj meg, ha segítség helyett ilyen válaszokat kapsz. Na pusszantás!

júl. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
És a gimiben nincs nyári szünet?
júl. 13. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
a gimis en vagyok dragam es a noveremnek kellETT
júl. 13. 10:52
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi idősen hogy veszed a bátorságot, hogy ismeretlen embereket "drágámnak" hívj? Én sem vagyok még harminc, nem a saját korom miatt akadok fenn ezen, de bicskanyitogató a stílusod. Talán ezen, plusz a helyesírásodon kellene dolgozni ahelyett, hogy felnőtt embereket próbálsz kamaszként kiosztani az interneten, mert így csak nevetségessé teszed magad.
júl. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
okeska. sztem zarjuk a temat mert nem tudjatok mi van a hatteremben es ti is ugy baszogattok. mar nincs szukseg a valaszotokra meg ugye nem is adnatok szvl csao.
júl. 13. 14:00
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!