Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszihológia segítség?

Pszihológia segítség?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Pszihológiára járok és mindenkinek kell írni egy fogalmazás adott tárgyakból. Nos, én az anorexiát kaptam és minden ponthoz tudtam írni, csak a súlycsalásról nem. Sajnos vagy szerencsére én ilyeneket nem tudok, szóval légyszi valaki írjon nekem hozzá ötleteket. Előre is elnézést ha triggering bárkinek is.

júl. 11. 20:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
Pszichológiára jársz, de a szak nevét nem tudod helyesen leírni? Amúgy is, melyik egyetemen kell nyáron "fogalmazást" írni?
júl. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%
Pedig elég magas pontszámmal veszik fel az embereket pszichológia szakra. Ráadásul az egyetemisták utána tudnak nézni ilyesminek könnyen. Az 1. válaszoló által is említett dolgok miatt inkább nem írok példákat, nehogy triggering legyen a kérdezőnek.
júl. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
81%
Énis ketelkedek abban, hogy valóban egyetemhez kell
júl. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
78%
Nem akarok egyből rosszat feltételezni, de kicsit azt a hatást kelti a kérdés, mintha egy anorexiás kérne tippeket, trükköket.
júl. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Sztem egy anorexiás képben lenne a dolgokkal, de már köszönöm van jó pár, amit a mentortanárom írt nekem (:
júl. 12. 17:36
 6/16 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem meg egy pszichológia szakos hallgató képben lenne a szak nevével, de mindegy. (:
júl. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
13%
Szerintem meg mindenki kussolhatna
júl. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
#7es köszönöm, még ha rám is értetted
júl. 12. 20:34
 9/16 anonim ***** válasza:
69%
Senki nem fog neked válaszolni, mert valszeg nem egyetem miatt kell
júl. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
mint mondtam mar tul vagyok rajta. egyebkent valoban egyetem miatt kellett csak epp nem nekem, de ezt a mentortanaros sztoribol is le lehetett volna szurni ami ugye a gimnaziumomban van, segiteni szerettem volna a noveremnek egyben s masban amihez semmi kozotok de mar megoldottuk szvl most orul a family ugy tunik siker lesz. pusszantas a pocitokra
júl. 12. 21:44
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!